Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuje telefonu z dualsim (areo2) który nie będzie się zwieszał przy kilku zainstalowanych aplikacjach, zależy mi na płynności telefonu oraz na w miarę dobrych zdjęciach wydać mogę maksymalnie 900zł
do tej pory znalazłem zenfone 5 2/8gb

Link to post
Share on other sites

oj nie droga koleżanko bo będzie mi brakować takiej aplikacji jak snapchat i podobno mało ogólnie aplikacji jest na wp

a któryś z tych?
http://allegro.pl/smartfon-overmax-vertis-yard-8x1-7ghz-16gb-dualsim-i5141476366.html
http://allegro.pl/smartfon-goclever-insignia-530-lte-16gb-12mp-150zl-i5126743260.html

Edytowane przez Daxol
Link to post
Share on other sites

Mam tą motke od połowy stycznia i jeszcze nie zdarzyło mi się aby fon zlagował czy niespodziewanie ubił jakąś apke z powodu braku ramu. Teraz już masz nowego androida 5.0.2 i telefon działa jeszcze płynniej, no i bateria potrafi wytrzymać 2 dni u mnie

Link to post
Share on other sites

a jak z lepszymi grami typu gta VC oraz zdjęcia jakościowo dają rady?  poprzednio miałem LG g3S też zapewniano mnie że nie łapie zwiech a włączenie wiadomości czasem potrafiło się dłużej ładować (miałem ich niewiele)

Link to post
Share on other sites

Wiadomości w tej chwili mam ok 3k i nowe wiadomości otwierają się tak samo szybko jak przy czystym systemie, to samo przy otwieraniu apki od wiadomości. Zdjęcia dają rade, bardzo fajny jest tryb serii zdjęć i tryb hdr

Link to post
Share on other sites

za rok czasu to może być i 5 gb ramu mało :D, Będzie co będzie intel jeszcze ma niedopracowane te procki tzn sterowniki do nich, nie raz zdarzy ci się że ten zenfon ubije aplikacje z powodu procka na intelu, wybrałbym moto g  lub jakąś lumie z naciskiem na to 2 ;)

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz androida który ci po roku nie zacznie mulić to szukaj telefonu z 2GB RAM.

Chińczycu znacznie poprawili 2 gen motki w stosunku do pierwszej generacji, to niezły wybór.

Znowu tajwański zenfon ma slabą baterie, ale lepsze zdjęcia robi.

Jak ci nie przeszkadza zakup z  zagranicy do tużo lepsze będą

Jiayu S3

THL2015 (antutu 41000)

ulefone Be Pro

Meizu M1 note

Wszystkie 2GB RAM , LTE

tu mozesz zobaczyć jak wyglądają i działają. https://www.youtube.com/channel/UC7GZW-dOIMFKihSp954TMQA

Link to post
Share on other sites

to jak to jest w końcu z tymi chinczykami które sprzedają takie sklepy jak x-kom albo np taki goclever insignia 530 mają go w rtv euro agd gwarancje te sklepy jakąś niby dają na te telefony...   Nie wiem już co mam wybrać całkiem sobie już namieszałem.

Edytowane przez Daxol
Link to post
Share on other sites

kupując w polskich sklepach masz gwarancję na polskich warunkach (2 lata)

Kupując za  granica np w chinach masz tylko 12 miesięcy gwarancji. Dodtakowo kupując z Chin możesz zapłącic vat 23%.

W polsce ceny tych samych telefonów są o 30-50% wyższe.

Sam zdecyduj i przekalkuluj co ci bardziej odpowida.

 

Dodam tylko że wady fabryczne najczęściej się ujawniaja w pierwszych tygodniach używania telefonu. Zalane telefony i pęknięte ekrany nie podlegaja gwarancji w PL i w Chinach też

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...