Skocz do zawartości

Co lepsze LG G3s czy Iphone 5s czy LG G2


Recommended Posts

Witam mam pytanko planuje przedłużyć umowę i wybrać w ofercie LG G3s i mam pytanie czy to dobry telefon? Czy nie lepiej go sprzedać i dorzucić do Iphone 5s? Lubię dość duży wyświetlacz i trochę to minus Iphone ale co lepsze? A no i jeszcze teraz zauważyłem LG g2 może to będzie dobry smartfon ? :P

Edytowane przez VarteN
Link to post
Share on other sites

Potrzebuje telefonu do internetu żeby ładnie i szybko chodził,chciałbym dość duży wyświetlacz żeby w jakieś aplikacje pograć i porobić także zdjęcia :) No i żeby się nie zacinał i aby dało się w normalny sposób (bez robienia jakieś roota) przenosić aplikację na kartę pamięci :P (A co myślicie na temat Iphona? )

Link to post
Share on other sites

Nie chcę Sony jakoś mi się zbytnio nie podobają bo chodzi o to że tak będę sprzedawał swój telefon Sony Xperie SP no i w plusie mam ofertę za LG G3s za 600 zł więc sobie dołożę i chodzi czy będę zadowolony z takiego modelu jakim jest LG G3s bo jak dokupię sobie kartę pamięci 8 gb to no moje wymagania jeżeli da się przenosić chyba będzie dobrze? :) Ja nie instaluje masy aplikacji ale tak około 10 bym chciał mieć.No czy zrobić tak że sprzedać swój,wziąć lg g3s i kupić sobie lg g2? :P z 32 gb ??

Link to post
Share on other sites

Czyli waszym zdaniem LG G2 jest lepsze od LG G3s ? Możecie to jakoś uzasadnić? :P Bo kurcze jak nie ma gwarancji to kijowo ;/ Chyba wezmę g3s ale tam na pewno chociaż trochę da się przegrać aplikację na kartę pamięci? :P

Link to post
Share on other sites

Wersja 16gb ma gwarancję producenta na terenie Polski. Wersja 32gb ma gwarancje serwisowa (opcjonalnie) badz wysylaja telefon do Chin, co pewnie wiaze sie z oplatami - tak mi wytłumaczono.


Polecam G2, sam miałem i sprzedałem na tym tutaj forum, do jednego z aktywnych użytkowników, nie zawiódł się, a LG G2 można wciąż nazwać elitarnym, bo wciąż ma świetne podzespoły, aparat a ekran to majstersztyk.

Link to post
Share on other sites

Czyli waszym zdaniem LG G2 jest lepsze od LG G3s ? Możecie to jakoś uzasadnić? :P Bo kurcze jak nie ma gwarancji to kijowo ;/ Chyba wezmę g3s ale tam na pewno chociaż trochę da się przegrać aplikację na kartę pamięci? :P

 

Tak jak napisał QuYohsi, gwarancja jest tylko na wersję 16GB. Co do uzasadnienia, LG G2 jest lepsze we wszystkim, to jest po prostu wyższa półka. Lepszy procek, lepszy układ graficzny, więcej pamięci RAM. jeśli rozejrzysz się po aukcjach i ogłoszeniach możesz dostać go w bardzo dobrej cenie, lekko używany. Wszystko zależy od Ciebie.

Edytowane przez Pablo24
Link to post
Share on other sites

Rozumiem tylko że 16 GB mi nie starczy ;/ A jeżeli wezmę 32 gb i coś się zje*** to będę mieć problem i nie wiadomo ile takie coś będzie kosztować ;/ A w lg g3s mogę przerzucać sobie aplikację na kartę pamięci i rozszerzyć ją kurcze panowie pomóżcie! :P Wy się znacie lepiej ;p 

Ryzykować i brać 32 gb czy jednak lg g3s?

Edytowane przez VarteN
Link to post
Share on other sites

W G3 s mam nadzieję, że bierzesz pod uwagę to, że połowę pamięci wewnętrznej zajmuje system, czyli realnie do dyspozycji masz ok. 4GB. I z tymi aplikacjami to nie jest zbyt kolorowo. Dużo nie da się po prostu przenieść albo jak wspomniał dawid0032 część pozostaje w telefonie i tak. Więc za bardzo nie zawojujesz pamięcią na karcie.

Edytowane przez Pablo24
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...