Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na drugim telefonie problem nie występuje ani na telefonie chyba ze ruter nawala. ale jak to sprawdzić ?  


Jaka wersja systemu? Wejdź w ustawienia->informacje o urządzeniu. Nie chodzi mi o to, że lollipop, chodzi o numer wersji.

numer wersji LRx21v.n9005xxugboa5

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites

również czytałem że nowa aktualizacja przynosi problem z baterią, który u mnie nie występuje a wręcz przeciwnie bateria potrafi wytrzymać dzień dłużej. Aczkolwiek problem wifi mnie dotknął. Chodź na starym androidzie również to występowało aczkolwiek bardzo rzadko, lub całkiem możliwe ze wtedy był problem z ruterem.  Ciekawie kiedy wypuszczą poprawek i zobaczymy czy błąd ustąpi. Jest to bardzo irytujące. raz rozmawiam pół godziny i nie przerywa gdzie następnym razem przerywa co minute lub co parę.


Tzn., na drugim telefonie, gdy korzystasz ze Skype-a, to nic nie rozłącza, dobrze rozumiem?
Jest to pierwszy update do Lollipop-a, dla Note-a III. Możliwe, że to błąd Samsung-a.

Tak dobrze rozumiesz.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz możliwość, to przełóż kartę z routera, do jakiegoś innego urządzenia z funkcją udostępniania połączenia (np. telefonu) i sprawdź, czy nadal rozłącza. Podejrzewam jednak, że to Samsung zawalił.

Link to post
Share on other sites

Też podejrzewam błąd oprogramowania Samsung-a, jednak jeżeli masz możliwość, to przeprowadź taki test. Wyjmij kartę sim z routera i włóż ją do telefonu, np. z Androidem (bodajże 2.2 wzwyż). Włącz funkcje routera w tym telefonie i podłącz Note-a. Przetestuj Skype-a.

Link to post
Share on other sites

ogólnie zrobiłem następujący pomiar połączyłem się tym telefonem który działa bez problemu z wifi, udostępniłem go kolejnemu telefonowi po bluetooth, gdzie 2 gim telefonem udostępniłem przez wifi, następnie połączyłem się notem 3 po wifi z 2 telefonem. 

Wynik następujący telefon n nie rozłączył się z wifi aczkolwiek były zacięcia podczas rozmowy. Możliwe ze problem leży w ruterze.

Link to post
Share on other sites

niestety ruter nie jest mój płace sąsiadowi za dostęp do internetu ponieważ nie jestem  w pl. Spróbuje wyjaśnić sytuacje ale będzie to ciężkie, zawsze to jest jakaś bariera jezykowa.

Link to post
Share on other sites

co czytałem to nout -e przerywa po aktualizacjach. znów nie przerywa z innym telefonem wifi gadałem przeglądał router ale nic nie pomogło i sam nie zauważyłem niczego niepokojącego z wifi na routerze. On nie ma problemu i inne moje telefony również go nie mają. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...