Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zawsze możesz się wstrzymać, poczekać, aż pokażą się nowe flagowce i wybrać coś z nich. Problem polega na dwóch rzeczach. Po pierwsze, wyższa cena. Po drugie, możesz tak czekać wieczność, na coraz nowsze urządzenia.

Jeżeli nie chcesz kupować telefonu droższego, niż ~1500zł i nie chcesz czekać, pół roku, do roku, to warto zmienić coś teraz.

 

Napisałeś tutaj, bo męczysz się, ze swoim telefonem, a teraz nie chcesz go zmienić, bo może być gorzej. A co jeżeli Ci powiem, że może być lepiej?

Link to post
Share on other sites

Autorze to obczaj htc e8

 

Super głośniki, aparat 13mp, taka sama bateria, a dostaniesz za okolo 1200-1300 zł w wolnej sprzedaży.

 

Polecam HTC E8 w kolorze ciwmnym. Bo obudowa nie jest błyszcząca, tylko gumowa.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jeden zarezerwowany a drugi nie ma faktury.

 

Co myślicie o jakimkolwiek Iphone ?

 

Dużo osób twierdzi, że nie ma sensu wchodzić w telefony na androidzie, szkoda gotówki.

 

Porównuje telefony poprzez stronę versus.com wyskakują plusy i minusy i według tej strony telefony wypadają w taki sposób :

 

1. Samsung S5

2. Sony Z3

3. HTC E8

4. Iphone 5

Edytowane przez JestemLukasz
Link to post
Share on other sites

To już twój wybór.

 

IPhone 6 odpada bo ma 4.7 cali.

 

 

Zostaje iphone 6 plus.

 

iPhone poniżej wersji 6, odpadają z racji na wielkość. iPhone w wersji 6, odpadają z racji na cenę.

 

Szkoda, z tym 6 Plus myślałem ale nie jestem w stanie wywalić 3000 zł, myślałem coś o abonamencie ale na 6 plus sporo wciąż chcą by dopłacić, wręcz nie opłacalnie wydaje mi się branie w abonamencie, gdyż wiele nie trzeba dopłacić i można go po prostu zakupić.

Link to post
Share on other sites

Polityka cenowa Apple-a. Każą partnerom utrzymywać wysoką cenę, podczas gdy wolny rynek szybko weryfikuje ich wartość. Dlatego, na Allegro kupisz go w cenie, jak w niektórych abonamentach.

 

Szkoda tylko, że wychodzi tak mało opłacalnie w abonamencie.

 

To już taniej wychodzi skusić się na nju 40 zł miesięcznie i za gotówkę kupić, ekonomiczniej ;)

Link to post
Share on other sites

Tak już jest. Ja ostatnio zrezygnowałem z abonamentu Play i sam chcę kupić nowego smartfona przy okazji biorąc coś właśnie z Nju albo Virgin/Vikings. Jedynie co mi zostało to LTE od Playa, mam świetną ofertę bo przedstawili mi to jak im powiedziałem, że odchodzę. :D

Link to post
Share on other sites

Tak już jest. Ja ostatnio zrezygnowałem z abonamentu Play i sam chcę kupić nowego smartfona przy okazji biorąc coś właśnie z Nju albo Virgin/Vikings. Jedynie co mi zostało to LTE od Playa, mam świetną ofertę bo przedstawili mi to jak im powiedziałem, że odchodzę. :D

 

Ja mam NJU na kartę, jest dobrze ale rozważam np zawrzeć umowę gdzieś na pół roku play / orange bez telefonu i może gdy będę rezygnować mi zaproponują coś ciekawego, co myślisz ? :D

Link to post
Share on other sites

Tak już jest. Ja ostatnio zrezygnowałem z abonamentu Play i sam chcę kupić nowego smartfona przy okazji biorąc coś właśnie z Nju albo Virgin/Vikings. Jedynie co mi zostało to LTE od Playa, mam świetną ofertę bo przedstawili mi to jak im powiedziałem, że odchodzę. :D

 

W virgin nie zaoferują mi telefonu ale z Play dobra opcja :D

 

 

Na virgin mobile masz taką samą ofertę jak w nju za 39 zł, ale w virgin płacisz już 29 zł.

 

Oferta nie do pobicia.

Autorze a słyszałeś o fonie one plus one?

 

Dostaniesz go za 1450 zł

 

Mistrzu słyszałem, nawet kiedyś byłem nakręcony ale słyszałem, że czasami trafiają się wadliwe sztuki i ludzie odsyłają i różnie to bywa z tą gwarancją.

 

Wszystko kusząco brzmi z One Plus One lecz ponoć du*y nie urywa na tym cyanie.

 

Za jakiś czas ma być nowa wersja One Plus, nie pamiętam nazwy ale ma zrobić wrażenie ponoć.

 

Panowie, LUMIA 930 SPRZEDANA !

 

1200 ! :D

 

 

Czyli tyle, ile kosztuje S5. Największą zaletą OP O, miała być cena. Jeżeli kosztuje on tyle, co inne flagowce, to właśnie znikła największa zaleta.

 

Dokładnie o to chodzi !

Po dłuższej rozmowie z użytkownikiem forum rozważam zakup s5 / Iphone 5s bądź w abonamencie dopłacić i Iphone 6 aczkolwiek tylko zastanawiam się.

 

Co sądzicie ?

Link to post
Share on other sites

Sam wybierz. Ktoś już tobie doradził gó**o w postaci lumia 930.

 

Sam zdecyduj, abyś potem tu ponownie nie napisał mi doradzili :)

 

Tak też zamierzam, co do S5 wyczytałem co raz więcej negatywów dlatego zbieram informacje ze wszystkich źródeł, co do Iphone nie zdarzyło mi się usłyszeć jakiekolwiek minusa po za ceną ;)

Link to post
Share on other sites

Technicznie, iPhone nie ma jakiś większych wad (nie licząc wersji 128GB, oraz małej baterii w wersji bez plusa), tak jak i większość obecnych flagowców. Wszystko rozbija się o system. Kwestia gustu/przyzwyczajeń.
Może nie jestem jakimś wymagającym użytkownikiem, gdyż nie wiem o jakich wadach, w przypadku S5, mówisz, a już na pewno, nie zauważyłem takich, by dopłacać przynajmniej 1000 zł.

Link to post
Share on other sites

Zamieniam się w słuch - chętnie je zweryfikuję.. :)

 

O to dobrze, bo nie wykluczony jest zakup S5 ( Note chciałem ale ten rysik mi się nie przyda..... gdyby nie to, to bym go też mógł kupić )

 

Ponoć po aktualizacji, po czasie efekt baterii jest o wiele krótszy, niektórym trzymała 7 dni a teraz 2 dni,

 

Grzeje się,

 

Zamula, zawiesza się, gdzie niby android już nie zamula, ponoć jest problem z tym.

 

Resztę muszę zobaczyć, dopytać napiszę wieczorkiem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...