Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mają dopisane na tej aukcji faktura vat i do tego taki wpis

 

POSIADA GWARANCJĘ 24 miesiące, można ją realizować w naszym sklepie lub bezpośrednio w serwisie producenta. "

 

Wałek ?

 

O dobra informacja spytam jutro ale jeszcze coś poszukam może trafie na czarny kolor bo złoty taki wydaje mi się damski :D

Edytowane przez JestemLukasz
Link to post
Share on other sites

Nie, zwykły S5 tylko ekran QuadHD i podejrzewam, że z TouchWizem to może nieciekawie to wyglądać. http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_lte_a_g906s-6450.php


W takim sensie, że wysyłasz do nich telefon a oni za Ciebie calą procedure (wysłanie do serwisu producenta -> potem odesłanie do Ciebie). Nie martw sie, przetestowane :)

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

Nie, zwykły S5 tylko ekran QuadHD i podejrzewam, że z TouchWizem to może nieciekawie to wyglądać. http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_lte_a_g906s-6450.php

W takim sensie, że wysyłasz do nich telefon a oni za Ciebie calą procedure (wysłanie do serwisu producenta -> potem odesłanie do Ciebie). Nie martw sie, przetestowane :)

 

W każdym razie dzięki za linka, widzę Note 4 dobrą cene mają :)

http://allegro.pl/czarny-smartfon-samsung-galaxy-s5-g900f-16gb-fv23-i5183739706.html

 

Nic tu nie widzę o gwarancji na jaki okres jest, co Wy na to ?

Link to post
Share on other sites

Pany udało się, zakupiłem S5 FV 23 % jutro będzie u mnie, czarna taką jaką chiałem i cena w porządku.

 

Mam do Was prośbę, polecicie mi jakieś akcesoria, ochronę telefonu, cokolwiek o czym mogę nie wiedzieć a warto zainwestować i zakupić ? :)

Link to post
Share on other sites

Na start: szkło hartowane - markowe. Brak tłustych odcisków palców, a to szkiełko prawie w ogóle się nie rysuje. ;)

No i gratuluję wyboru.

 

Właśnie to miałem w S4 i w momencie gdy sprzedawałem S4 rysa się zrobiła dosyć spora i te szkło uratowało ten telefon, jest genialne :)

 

Dzięki, w końcu zdecydowałem się, a w przyszłości zapoluję na Z4 / Note / Apple ;)

 

Tobie również gratuluję, nie spodziewałem się, że Z3 weźmiesz :)

Link to post
Share on other sites

Ja już zbieram na najnowszego flagowca od Appla. Może iPhone 6s? Czas pokaże. :)

Co do etui to polecam SGP Spigen, mają ciekawe stylistycznie pokrowce, które spełniają swoją rolę. :)

 

Właśnie o tym samym Iphone myślę Wodzu :)

 

Dzięki za polecenie, te etui ładnie wygląda, nie odstaje jak większość etui :)

Link to post
Share on other sites

Zobacz tez oryginalny case Samsunga, taki gumowy. Doskonale chroni.

Sprawdze:)

Ja już zbieram na najnowszego flagowca od Appla. Może iPhone 6s? Czas pokaże. :)

Co do etui to polecam SGP Spigen, mają ciekawe stylistycznie pokrowcte, które spełniają swoją rolę. :)

Mistrzu sprawdz na stronie sonego jakas opcja byla, gdy w marcu kupisz telefon to coś dostać można:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jutro po niego jadę. :)

Super ;)

JestemLukasz, co powiesz o S5?

Póki co nic dobrego widzę same minusy które przeszkadzają mi, aparat kiepsko mi robi zdjęcia, mam spory problem z rozmowami gdy słaby zasięg - w innych telefonach nie miałem problemu z zasięgiem, bardzo słaba bateria.

 

Co do baterii od 5:30 do jakoś 9 rano bez internetu potem do 15 internet, przeglądałem allegro przez około pół godziny, parę smsow, parę krótkich rozmów i o 15 około 45 % baterii.

 

Jest bardzo szybki i nie ma żadnych zawieszek o których tak gadają, wszystko płynnie chodzi i ekran bardzo ładny.

 

Strasznie cukierków styl jest, trochę przywykłem do inny tematów.

 

Jeszcze z minusów to ten problem z zasięgiem i telefon nie jest głośny, tzn głośnik z tyłu gdy jest zakryty jest niestety nie wyraźny cichy.

 

Genialny zakup to nie był, nastawieniony byłem trochę na dobra jakość rozmów nawet w domu słaba i zasięgu full nie pokazuje.

 

Taka w miarę obiektywna ocena.

 

Teraz będę celować w Z3 albo IPhone, wydaje mi się, że to jedyne marki którym mogę zaufać.

Link to post
Share on other sites

Ostrzegałem przed S5ką, Z3ka ma bardzo dobry czas pracy.

Nie wszystko stracone, mój Tato który korzysta z telefonu do wideo rozmów będzie przedłużać umowę i dam mu S5 a ja wtedy spróbuję z Z3 lecz trudno wyrwać za w kwocie do 100 zł dopłaty.

Link to post
Share on other sites

Zaskoczyłeś mnie. Jakbym czytał, o zupełnie innym urządzeniu. Jaką wersje systemu posiadasz (ustawienia > informacje o urządzeniu > G900FXX...)?

Bateria u mnie nie sprawuje się tak źle, co więcej, zawsze można włączyć tryb oszczędzania i zaznaczyć, by obniżył taktowanie procesora. Różnica w działaniu niewielka, a w żywotności baterii spora. Jednak, od jakiegoś czasu, nie używałem tego trybu, bo telefon działa wyraźnie dłużej (po aktualizacjach).

Rozmowy telefoniczne również nie sprawiają problemu. Zarówno rozmówca, jak i ja słyszymy się wyraźnie. Nawet, gdy wokół mnie jest głośno (zaleta nowszych Snapdragon-ów, oraz 2. mikrofonów). Jestem w Plusie, w jakiej sieci używasz telefonu? Może to coś po stronie operatora? Na czym polegają te problemy? Ty nie słyszysz rozmówcy, czy na odwrót? Może masz włączoną korekcje głosu?

Naturalnie, jeżeli zasłonimy głośnik, to dźwięk ma problemy z wydobywaniem się. Jednak, jeszcze nigdy, nie zasłoniłem głośnika w sposób naturalny (nad głośnikiem, obudowa jest lekko zagięta, więc nawet gdy leży na płasko, nie jest zasłonięty).

Co do zdjęć, również dziwi mnie, że robi słabe zdjęcia. Poniżej zamieściłem kilka przykładowych, mojego autorstwa, a fotografem nie jestem i zdjęcia były robione na "auto". Podobna mi się strasznie, działanie HDR-u, tak więc dałem kilka zdjęć do porównania:
https://drive.google.com/folderview?id=0BxlntOQHxqROfjZXUkl4X0hxWmQ2bVRLc0JRN2ZhSzZlZlBDX3lKVjcyNDdxNTc0Q0FBZFU&usp=sharing
By zobaczyć zdjęcie w pełnej rozdzielczości, oraz jakości, należy je pobrać na dysk.

W swojej S5, nie zauważyłem żadnych z powyższych problemów. Mam nadzieję, że uda i w twoim egzmplarzu uda się ich pozbyć.

P.S.
Na szybko znalazłem coś takiego:
http://www.digitaltrends.com/mobile/galaxy-s5-problems/8/#audio
Piszą, że wyczyszczenie "cache partition" pomaga, choć sam nie miałem takiego problemu.

P.P.S.
Polecam kupić jakiś futerał, gdyż odstający aparat, zawsze ma tendencje do rys.

Edytowane przez blaven
Link to post
Share on other sites

Zaskoczyłeś mnie. Jakbym czytał, o zupełnie innym urządzeniu. Jaką wersje systemu posiadasz (ustawienia > informacje o urządzeniu > G900FXX...)?

Bateria u mnie nie sprawuje się tak źle, co więcej, zawsze można włączyć tryb oszczędzania i zaznaczyć, by obniżył taktowanie procesora. Różnica w działaniu niewielka, a w żywotności baterii spora. Jednak, od jakiegoś czasu, nie używałem tego trybu, bo telefon działa wyraźnie dłużej (po aktualizacjach).

Rozmowy telefoniczne również nie sprawiają problemu. Zarówno rozmówca, jak i ja słyszymy się wyraźnie. Nawet, gdy wokół mnie jest głośno (zaleta nowszych Snapdragon-ów, oraz 2. mikrofonów). Jestem w Plusie, w jakiej sieci używasz telefonu? Może to coś po stronie operatora? Na czym polegają te problemy? Ty nie słyszysz rozmówcy, czy na odwrót? Może masz włączoną korekcje głosu?

Naturalnie, jeżeli zasłonimy głośnik, to dźwięk ma problemy z wydobywaniem się. Jednak, jeszcze nigdy, nie zasłoniłem głośnika w sposób naturalny (nad głośnikiem, obudowa jest lekko zagięta, więc nawet gdy leży na płasko, nie jest zasłonięty).

Co do zdjęć, również dziwi mnie, że robi słabe zdjęcia. Poniżej zamieściłem kilka przykładowych, mojego autorstwa, a fotografem nie jestem i zdjęcia były robione na "auto". Podobna mi się strasznie, działanie HDR-u, tak więc dałem kilka zdjęć do porównania:https://drive.google.com/folderview?id=0BxlntOQHxqROfjZXUkl4X0hxWmQ2bVRLc0JRN2ZhSzZlZlBDX3lKVjcyNDdxNTc0Q0FBZFU&usp=sharing

By zobaczyć zdjęcie w pełnej rozdzielczości, oraz jakości, należy je pobrać na dysk.

W swojej S5, nie zauważyłem żadnych z powyższych problemów. Mam nadzieję, że uda i w twoim egzmplarzu uda się ich pozbyć.

P.S.

Na szybko znalazłem coś takiego:http://www.digitaltrends.com/mobile/galaxy-s5-problems/8/#audio

Piszą, że wyczyszczenie "cache partition" pomaga, choć sam nie miałem takiego problemu.

P.P.S.

Polecam kupić jakiś futerał, gdyż odstający aparat, zawsze ma tendencje do rys.

Chyba taka wersje, jak mogę zrobić screena?

 

Z baterią tragedia liczyłem na pełny jeden dzień chociaż.

 

Używam Nju Mobile w innych telefonach było wszystko git.

 

Przerwa często, zniekształcenia głosu czasami.

 

Ja i rozmówca, dziś kolega dzwonił i mówił bardzo niewyraźnie mnie słychać a był 100 metrów ode mnie sam się zdziwił, że nowy telefon i takie akcje.

 

Ja często nie słyszę gdy jestem w pracy jak ktoś dzwoni.

 

A zdjęcia bez porównania, nie są ładne jak na tą klasę i kasę, przy zbliżeniu rozmazane elementy.

 

Poczytam o tym jak będę w domu po pracy.

Link to post
Share on other sites

 

 

Chyba taka wersje, jak mogę zrobić screena?

Każda wersja systemu, przynajmniej na terenie europy, zaczyna się od tych znaków. Podałem je, żebyś wiedział czego szukać :D . Screen-a, zrobisz wciskając: środkowy przcisk + power on/off.

Nie ma mowy o zniekształceniach, a o przerywaniu już w ogóle. Gdyby działo się to tylko w jedną stronę (rozmówca miałby problemy z usłyszeniem Ciebie), to podejrzewałbym, że zasłaniasz mikrofon. Jednak w obecnej sytuacji, problem leży gdzie indziej.

Czy twoje zdjęcia, odstają jakościowo, od tych z link-a?

Podrzuć screen-a z wersją systemu. Może zwykła aktualizacja rozwiąże problemy.

P.S.
Nie ważne, jak blisko, bądź daleko od Ciebie stoi rozmówca. Wszystkie połączenia trafiają najpierw do przekaźnika (anteny), lub nawet kilku, by ostatecznie dotrzeć w jedno miejsce, skąd, dopiero, są wysyłane do odbiorcy, przez kolejne przekaźniki.

Link to post
Share on other sites

Każda wersja systemu, przynajmniej na terenie europy, zaczyna się od tych znaków. Podałem je, żebyś wiedział czego szukać :D . Screen-a, zrobisz wciskając: środkowy przcisk + power on/off.

Nie ma mowy o zniekształceniach, a o przerywaniu już w ogóle. Gdyby działo się to tylko w jedną stronę (rozmówca miałby problemy z usłyszeniem Ciebie), to podejrzewałbym, że zasłaniasz mikrofon. Jednak w obecnej sytuacji, problem leży gdzie indziej.

 

Czy twoje zdjęcia, odstają jakościowo, od tych z link-a?

Podrzuć screen-a z wersją systemu. Może zwykła aktualizacja rozwiąże problemy.

P.S.

Nie ważne, jak blisko, bądź daleko od Ciebie stoi rozmówca. Wszystkie połączenia trafiają najpierw do przekaźnika (anteny), lub nawet kilku, by ostatecznie dotrzeć w jedno miejsce, skąd, dopiero, są wysyłane do odbiorcy, przez kolejne przekaźniki.

Zrzut zrobiłem, spróbuję jakoś wrzucić tu zdjęcie.

 

Z poziomu telefonu ciężko dokładnie stwierdzić ale sądzę, że Twoje są lepsze zdjęcia.

http://zapodaj.net/8c4fe7c6d2d20.png.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...