Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cichy głośnik, lagująca przeglądarka, oraz tajemniczy spodek na niebie. O każdym z tych trzech, każdy słyszał, ale nikt nie widział.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4-review-1147p6.php

Wg. testów, obiektywnych, w oparciu o aparaturę, a nie opinie bywalców sklepów z elektroniką, ten głośnik, jest co najmniej imponujący. Przeglądarka laguje? Zmień ją. Polecam Chrome.

Link to post
Share on other sites

Cichy głośnik, lagująca przeglądarka, oraz tajemniczy spodek na niebie. O każdym z tych trzech, każdy słyszał, ale nikt nie widział.

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4-review-1147p6.php

 

Wg. testów, obiektywnych, w oparciu o aparaturę, a nie opinie bywalców sklepów z elektroniką, ten głośnik, jest co najmniej imponujący. Przeglądarka laguje? Zmień ją. Polecam Chrome.

 

Mówię co w recenzji usłyszałem.

 

Zaskoczyłeś mnie bardzo, w recenzji było zupełnie inaczej ale głośnik lepszy niż HTC to chyba lekka przesada ? HTC ma dodatkowo głośniki z przodu.

 

Jakie jest Twoje stanowisko ? W innym temacie udzielałeś się, że nie ma sensu kupować w tym momencie Note 4 ( On wciąż mi się podoba ! )

Link to post
Share on other sites

To jak głośno gra, a to jak gra, to dwie różne rzeczy. Napisali, że gra świetnie i czysto, podejrzewam więc, że HTC M8, może mieć mocne niskie partie (basy).
Nie przypominam sobie, bym gdzieś pisał, że nie opłaca się go kupować. To najlepsze urządzenie klasy Phablet. Jeżeli rozmiar Ci nie przeszkadza, to...

Link to post
Share on other sites

To jak głośno gra, a to jak gra, to dwie różne rzeczy. Napisali, że gra świetnie i czysto, podejrzewam więc, że HTC M8, może mieć mocne niskie partie (basy).

Nie przypominam sobie, bym gdzieś pisał, że nie opłaca się go kupować. To najlepsze urządzenie klasy Phablet. Jeżeli rozmiar Ci nie przeszkadza, to...

 

Pomyliłem użytkownika to eVerest

 

eVerest

Telefony/Zestawy Komputerowe/Na Luzie

  • photo-33526.jpg?_r=1409560590
  • level10.png
  • 2998 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 02:26

W czasie kiedy wchodzi s6ka nie wiem po co brać Note 3 czy Note 4.

 

Na Note 3 nadal nie mam lolipopa. 

 
 

 

 

 

 

 

"

 

 

Wolę upewnić się w stu źródłach, doradzono mi tu 930 i teraz kłopot :D

 

Przejrzałem HTCki i faktycznie, chyba nie ma sensu za takie pieniądze brać na siłę dla samego głośnika telefonu.

 

Zostaje Note 4 który wizualnie mi się podoba aczkolwiek zastanawiają mnie te wady i zostaje jeszcze Iphone tajemniczy dla mnie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Tak jak pisałem, są użytkownicy na forum którzy narzekają na ten telefon i są posiadaczami w tematach czytam,

Nadal nie wiem, o jakich wadach mówisz. Mógłbyś podrzucić link?

 

zostaje element przegrzewania się telefonu.

Co prawda nie słyszałem o tym, ale brzmi, albo jak wadliwy egzemplarz, albo błąd oprogramowania (do naprawy, przez aktualizację), albo, co najbardziej prawdopodobne, użytkownik wgrał jakąś aplikacje, która działa w tle i nie pozwala przejść urządzeniu w deep sleep.
Link to post
Share on other sites

Jeśli na prawde uważasz, że Note 4 laguje w przeglądarce - to się grubo mylisz, bo takie zjawisko po prostu nie występuje!

 

Nadal nie wiem, o jakich wadach mówisz. Mógłbyś podrzucić link?

 

 

Co prawda nie słyszałem o tym, ale brzmi, albo jak wadliwy egzemplarz, albo błąd oprogramowania (do naprawy, przez aktualizację), albo, co najbardziej prawdopodobne, użytkownik wgrał jakąś aplikacje, która działa w tle i nie pozwala przejść urządzeniu w deep sleep.

 

 

Właśnie auto mówi, że to może być wadliwa wersja, zwróć uwagę gdy mówi o wadach i gdy ten głośnik tak cichutko zaczyna grać - to mnie martwi.

 

Do tego, rysik jest mi zbyteczny, nie wiem czy bym wykorzystał w ogóle ten telefon tak jak można go wykorzystać ?

 

Do tego zapomniałem dodać, wspomina o problemach z zasięgiem.

 

Ja mówiłem o S6 bo ktoś chciał hi enda.

 

A jeśli masz hajs tylko na note 4 to nie widzę innego sensownego wyboru.

 

Co do tego hajsu to średnio bo mam 1500 zł a kosztuje 2000 najmniej na alledrogo aczkolwiek gdy była kwota do 1500 nie było propozycji co mógłbym kupić to słucham co można kupić za kwotę podobną do tej.

Link to post
Share on other sites

Note 4 jakoś tak wypłynął, a że jest to jeden, z najlepszych sprzętów, na tę chwilę, to każdy go poleca. Jeżeli jednak, nie chcesz tyle płacić, a do tego uważasz, że nie wykorzystasz jego możliwości, to wracamy do poprzedniej strony, tego tematu. Galaxy S5, ewentualnie jakaś Xperia Z.

Link to post
Share on other sites

Xiaomi Mi4. Jeśli nie chcesz chińczyka to Ci nie polecę nic prócz LG G3, który działa fenomenalnie. Po poprawkach płynność jest zadowalająca, a urządzenie - mimo, że plastikowe to nie trzeszczy. ;)

 

Mój znajomy z pracy ma właśnie tego LG, narzeka strasznie na jakość zdjęć - coś jeszcze mówił ale nie pamiętam, nie chce przekłamywać zbędnie :)

 

Co do chińczyków wiadomo, obawa jak większość :)

 

 

Note 4 jakoś tak wypłynął, a że jest to jeden, z najlepszych sprzętów, na tę chwilę, to każdy go poleca. Jeżeli jednak, nie chcesz tyle płacić, a do tego uważasz, że nie wykorzystasz jego możliwości, to wracamy do poprzedniej strony, tego tematu. Galaxy S5, ewentualnie jakaś Xperia Z.

 

Note 4 wizualnie mi się podoba bardzo, ten rozmiar igła ale tak jak mówię, czy sens płacić za coś czego nie wykorzystam - chyba trochę mija to się z celem.

 

Co do S5, mój znajomy ma chwali sobie ale ja jakoś przekonany, miałem wadliwą wersje S4, moja Mama ma i nie narzeka.

 

Co do Z, Z2 sporo wad też czytałem, nie wiem jak to się ma do Z3.

 

Konkretnie co byście polecili mi ?

 

Chodzi o przejście z Lumi 930 której jutro pozbędę się, budżet do maksymalnie 1500 zł aczkolwiek jak za 100 czy 200 złoty więcej mam mieć sprzęt do którego opłaca się dołożyć to chętnie też wysłucham takich propozycji.

 

Co do parametrów nic się nie zmienia, minimalnie 5 cali, im więcej tym lepiej, niestety 4,7 odpada, dobra jakośc głosu, ładny wyświetlacz, dobry aparat i bateria.

 

Wiem, znów chce mnóstwo za jednym zamachem ale chociaż spróbujmy najlepszy sprzęt wybrać za tą kwotę :)

Link to post
Share on other sites

Zostaje Ci więc Xperia Z3, lub Galaxy S5. Osobiście stałem przed takim wyborem i zostałem szczęśliwym posiadaczem Galaxy.
Oba telefony są świetne, jednak za nic, nie mogę przyzwyczaić się do innego wyświetlacza, niż Super AMOLED. To jest jak z Note-m, jak już się przywykniesz, to nie zmienisz na nic innego.

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3-review-1140p6.php

Link to post
Share on other sites

Zostaje Ci więc Xperia Z3, lub Galaxy S5. Osobiście stałem przed takim wyborem i zostałem szczęśliwym posiadaczem Galaxy.

Oba telefony są świetne, jednak za nic, nie mogę przyzwyczaić się do innego wyświetlacza, niż Super AMOLED. To jest jak z Note-m, jak już się przywykniesz, to nie zmienisz na nic innego.

 

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3-review-1140p6.php

 

Czyli jesteś bardziej za Galaxy S5 ?

 

Myślałem, że jednak klepniesz Z3, poszukam trochę w internecie na temat tych modeli i przy okazji poczekam na inne propozycje.

 

Super Amoled ma S5 ?

 

Zaraz wypiszę rzeczy które mnie martwią, jeżeli takie będą po porównaniu tych modeli :)

Link to post
Share on other sites

W Twoim mieście (Wrocław) jest serwis urządzeń Xiaomi. Możesz zamówić go u sklepxiaomi.pl - polski sklep (urządzenia o 100zł droższe aniżeli xiaomiforsale.com).

Zawierasz umowę z polskim sklepem więc nie ma problemu z realizacją gwarancji. (ale niestety 12mscy)

Link to post
Share on other sites

W Twoim mieście (Wrocław) jest serwis urządzeń Xiaomi. Możesz zamówić go u sklepxiaomi.pl - polski sklep (urządzenia o 100zł droższe aniżeli xiaomiforsale.com).

Zawierasz umowę z polskim sklepem więc nie ma problemu z realizacją gwarancji. (ale niestety 12mscy)

 

Za takie pieniądze wole zaufać starym firmą ;)

 

Co do S5 i Z3 to ciężko wybrać, podobne mają parametry, są na forum użytkownicy S5 i Z3 ?

Link to post
Share on other sites

Posiadałem Z1, teraz użytkuje Galaxy S5. Masz jakieś pytania, wal śmiało.

 

Miałeś do czynienia z Z3 ?

 

Znajomy ma Z2 chwali sobie, inny S5 też chwali.

 

Zastanawia mnie jak wygląda sprawa ze wsparciem i czy stabilny jest jeden i drugi telefon ?

 

Dodam, że będę w przyszłości korzystać z telefonu również jako nawigacja - od czasu do czasu ale będę.

 

Cenowo jest różnica 300 złoty między modelami, wizualnie na zdjęciach prezentuje się chyba lepiej Z3 a z drugiej strony, krążą plotki, że sony wycofa się z telefonów i nie chce zostać bez wsparcia.

 

W internecie wypada tak, że więcej głosów jest za S5, jakieś drobnostki są za Z3.

Doczytałem w internetach, że trochę mało ramu jak na taki telefon i według internetu lepiej wypada NOTE 3 - co o tym myślisz ?

Link to post
Share on other sites

Niestety, jedyny kontakt jaki miałem z Z3, to półka sklepowa. Porównując go do Z1:
-Lepiej leżał w dłoni (bardziej poręczny)

-Zauważalnie lżejszy
-Lepszy wyświetlacz

To by było na tyle, jeżeli chodzi o moje doświadczenia z Z3.

 

Z racji na Super AMOLED, łatwiejszą do utrzymania obudowę (ta w Z1, strasznie się brudziła, nie mówiąc już, o strachu przed upadkiem) i lepszy aparat wybrałem S5. Jeżeli twoi znajomi mają te telefony, to się nimi pobaw.

 

Zastanawia mnie jak wygląda sprawa ze wsparciem i czy stabilny jest jeden i drugi telefon ?

Jeżeli o wsparcie chodzi, to sytuacja z Sony jest niejasna. Nie wiadomo, czy planują zostać na rynku, oraz, ewentualni, jak długo. Co masz na myśli mówiąc "stabilność"?

RAM-u mi nie brakuje. Oczywiście, im więcej, tym lepiej.

Zwykły Note 3, czy LTE?
Link to post
Share on other sites

Zastanawiam sie teraz czy z deszczu pod rynnę nie wejdę.

 

Oplaca mi się zmieniać Twoim zdaniem 930 Lumie ?

 

Stabilność chodzi o to czy po pól roku nie zacznie mi się zacinać itd.

 

Mówią,że w Lumi nie muszę się tego obawiać.

 

Nie znam sie na tych notę nie wiem o ktorym mowil autor.

Link to post
Share on other sites

S5 mam już kilka miesięcy, a telefon zamiast zwalniać, przyspiesza. Wszystko dzięki aktualizacją. Problem, ze zwalnianiem, został rozwiązany poprzez implementację trimera, który w tle dba o naszą pamięć. Nie wiem, czy jest jeszcze jakiś producent, który nie zastosował tego rozwiązania.

 

Czy opłaca się przesiąść, to zależy od twoich wymagań. Jeżeli Lumia Cię zawodzi, to nie widzę powodu, dla którego mogłoby być gorzej.

 

Note 3 LTE, ma Snapdragon-a 800.

 

Edytowane przez blaven
Link to post
Share on other sites

Zawodzi aczkolwiek nie chce by było gorzej

Pisałem post z poziomu telefonu ale jedno zdanie mi wkleilo..

 

Wiesz nie chce gorszego wyboru podjąć, zawsze mogę przemęczyć sie i z czasem cos innego kupic nie ma ciśnienia kupca mogę odwołać.

 

Co do LG znajomy narzekal na zdjęcia ponoc okrutne i cos o dźwięku mówili.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...