Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam planuje zakupić słuchawki Asus Echelon i kartę dzwiękowa. Jaka byście polecali? I czy te słuchawki są dobre czy tez macie lepsze w podobnej cenie. Kiedyś może będzie podłączone do tego kino domowe wiec to tez proszę brać pod uwagę. Budżetu nie podaje ale myśle ze karta w granicach do 400 pln. Audiofilem nie jestem ale niektóre różnice słyszę :)

I czy da się w prosty sposób podłączyć głośniki i słuchawki z mikrofonem i pezproblemowo przełączać z czego ma lecieć dźwięk? Przedni panel audio odpada bo moje córcia zbyt łatwo łamie jacki podłączone do tych wyjsć :)

Link to post
Share on other sites

Dopiero zaczynam takie poszukiwania a te słuchawki mi się spodobały. Wszystkie te wartości które podają w opisie poza długością kabla nic mi nie mówią.

Ale już wiem ze szukam pomocy w dobrym miejscu :)

Tak wiec dobrych słuchawek z mikrofonem tez już szukam powiedzmy do 300 pln ale jak będzie warto dopłacić trochę to posłucham dobrych argumentów.

Link to post
Share on other sites

Dobra kupuje AIM sc808 ale jeszcze was pomęczę o słuchawki. Podnieśmy cenę do 450-500 pln. Bo z tych zaproponowanych to albo mi się nie podobają albo maja metr kabla co dla mnie jest nieporozumieniem w gamingowych słuchawkach. To jakie macie propozycje do tej ceny? Na które firmy warto patrzeć a które omijać?

Link to post
Share on other sites

AKG K612 Pro :) Jak już chcesz iść na całość.


Tylko one są wymagające, co do źródła i potrzebują mocnego wzmocnienia, nie wiem czy AIM SC808 im da radę.

 

Mi do gier bardzo dobrze sprawdzały się DT990Pro, a to już słuchawki z wyższej półki i według mnie nie tak wymagające, jak K612 Pro.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Boże broń...

 

Żadnych Krakenów, SteelSeriesów, one tylko ładnie wyglądają a dźwięk sporo gorszy od słuchawek Superluxa, które kosztują w okolicy 100zł.

 

Jeśli chcesz kupić DOBRE słuchawki, to nie patrz w ogóle na "gejmerskie" plastikowe zabawki, one służą tylko nabijaniu $$$ przez firmy, które mają już znaną markę. Kupują chiński szmelc i puszczają pod własną marką. Tak tp wygląda.

 

W niedużych pieniądzach słuchawki z mikrofonem to właśnie rzeczone HyperX, lepszych chyba nie znajdziesz (to rebrand bardzo polecanych Takstar Pro80), bo one mają naprawdę dobry dźwięk, a wykonanie Kingstona jest jeszcze lepsze.

 

Jeśli będziesz kupował słuchawki, które Ci się PODOBAJĄ to życzę powodzenia. Dla mnie to one muszą po prostu dobrze grać.

Link to post
Share on other sites

Ok takie argumenty rozumiem i akceptuje. Zostanę przy AIM sc808 i hyperx'ach. Jedynie muszę znaleźć przedłużki do słuchawek z mikrofonem ale to nie powinien być problem. Dziękuje Wam za pomoc i nawrócenie mnie ze złej drogi :)

Link to post
Share on other sites

Jakie przedłużki?

Zestaw zawiera różnej długości kable  :)

http://img.clubic.com/07262492-photo-kingston-hyperx-3.jpg

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...