Skocz do zawartości

[MULTI] FIFA - seria


Recommended Posts

Ja wczoraj zakupiłem na PC, zobaczymy co to będzie.

W sumie z fifa to już skończyłem na 10 wersji.......trochę mnie minęło.... ale mówią ze zmieniają sie tylko okładki i update graczy, jak to jest..

Link to post
Share on other sites

Ja poczekam aż będą keye po 50zł, bo stówa za fifę to ciut za dużo dla mnie :P No i jakoś przestał mi działać tweak do dema, żeby połowy były 10 minutowe :/

Ja rok temu wydałem 2 stówy, za 12 na X360 %-) byłem głupi , teraz mi żal tej stówki na 13 ;) poczekam aż stanieje ;)
Link to post
Share on other sites

całkiem spore xD

 

Mixtape, jaki skill ma Ronaldo, Messi i Iniesta? Bo to , że Iniesta miał taki duży w 12 do mnie wkurzało..

 

O dziwo wszyscy mają gorsze skill'e niż w FIFIE 12 :D Ronaldo wydaje się teraz powolniejszy ale za to lepiej drybluje. Messi pomimo iż jest twarzą FIFY 13 to jakoś nie jest supermenem na boisku.

Link to post
Share on other sites

Creation Masterem można było podrasować w 12 :D I w sumie w samej grze też można było :) w 13 pewnie to samo :D

 

Na allegro było ostatnio konto Origin z Fifą 13 za 30 zł... Rozumiem , że to coś w rodzaju kupowania gier na spółę przez sieć np. jak to się działo na PS3?

 

http://allegro.pl/fifa-13-origin-bonus-okazja-i2674379821.html np. takie coś

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Panowie dostalem wlasnie fife, wszystko działa, ale gdy kopne pilke wysoko to jakby lagowala, nie mocno ale nie idzie płynnie.

Komputer spelnia wymogi........spotkaliscie sie z tym?

Pzdr

 

Panowie dostalem wlasnie fife, wszystko działa, ale gdy kopne pilke wysoko to jakby lagowala, nie mocno ale nie idzie płynnie.

Komputer spelnia wymogi........spotkaliscie sie z tym?

Pzdr

 

Zrobione :D
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj kupiłem i jako weteran sezonu pojedynków w 12, gdzie doszedłem do 1 ligi to w 13 nie mogę wygrać jednego meczu w 10 lidze :rotfl: Za to bardzo przyjemnie gra mi się w karierę, gdzie kieruję Eintrachtem Frankfurt na zawodowcu. Ogólnie pierwsze wrażenie bardzo dobre.

Link to post
Share on other sites

Panowie da sie grac w fife na dwoch klawach?

Ja na jednej i kumpel na drugiej, jest taka opcja, próbowaliśmy ale ni hoya.

Pad by styknal ale czy klawa?Raczej gra czy system nie rozróżni tych klaw......ale zapytam...:)

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zjechałem kolegę 5:0 :) Grał na klawie a ja na padzie :) Minąłem Szczęsnym całą jego jedenastkę i bramka ^^(o dziwo gdy się zamieniliśmy wygrałem 7:1) I trzeba zauważyć , że bramkarz nie jest już w polu taką ,,ciotą'' jak w 12 :P

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

jak masz wybór stron tu musisz rozdzielić kontrolery : prawo,lewo czyli jedna klawa na lewo, druga na prawo ;) labo obydwie na jedną stronę to wtedy dwóch graczy w jednej drużynie :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=lVpKaj73dms&feature=plcp pierwszy part, wiem , że słabe ale nie mam jeszcze wystarczającej ilości materiałów do sklejki . Później postaram się jaki tutorial zrobić :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Logitech®

Logitech® ChillStream™

Logitech® Dual Action™

Logitech® F310

Logitech® F510

Logitech® Rumblepad™ 2 Vibration Feedback

Logitech® Wireless Gamepad F710

Saitek

P880 Dual Analog Pad

P990 Dual Analog Pad

P2500 Rumble Pad

P2600 Rumble Pad

P2900 Wireless Pad

P3600 Cyborg Rumble Pad

Thrustmaster

360Modena UPAD Force

Dual Trigger 2-in-1 Rumble Force

Dual Trigger Wireless

FireStorm Dual Analog 3

FireStorm Dual Power 3

Run'n'Drive Rumble Force

Run'n'Drive Wireless Rumble Force

T-Wireless 3-in-1 Rumble Force

hama®

hama® Double Action Air Grip Controller

hama® Flashlight Blue

MadCatz

Xbox 360 Gamepad

SpeedLink

360 Style Gamepad

Devotion Pad Wireless

Thunderstike

 

 

 

Obsługiwane... Do reszty możliwe , że będzie potrzebny emulatorX360(mogę wysłać mailem) :P

Radzę wybrać pada wygodnego, dobrej jakości najlepiej od X360 :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=jPEF_Yow4to&feature=youtu.be co do poprawki zgłaszajcie mi na PW :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...