Skocz do zawartości

[MULTI] FIFA - seria


Recommended Posts

Ja się z 13 przesiadłem na 14 i o mało co nie wywaliłem gry do kosza...

Dopiero po aktualizacji da się w to grać.

 

Teraz idzie mi nawet nieźle. Póki co w sezonach mam serię 12. meczów wygranych z rzędu i 7 ligę, no i nie mam czasu na granie :C

 

PS.

 

Ludziom, którzy podali tu swoje O ID wysyła zapro, może kiedyś zagramy :)

 

Moje ID - Mr_Johny_3

 

Swoją drogą polecam wszystkim ESL.EU świetne turnieje z nagrodami - jak się jest dobrym to można na tym graniu zarobić :)

 

 

Tutaj lista ludzi grających w Fifę 14 jak kogoś nie ma to się dopisujcie - zawsze będzie łatwiej znaleźć graczy nowym grajkom :)

 

 

Użytkownik - Origin ID
1. R-Koniu
 - R-Koniu.
2.se7enfiy - se7enfiyone

3.Grabo - LazQMiszcz

4.henus7 - henusontis77_pl

5.viscaelbarca - viscaelbarca89

6.wojo12 - wojowojo1

7.natsu - PeeedooooBear

8.Johny3 - Mr_Johny_3

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Widzę , że raczej Wam wszystko jedno czy zagracie Realem z Realem więc turniej na początek zróbmy tak , że każdy gra kim chce. Zobaczymy jak to wyjdzie. Zdecydować tylko czy gramy mały mundial czy Ligę Mistrzów ;)

Ja tam nie wiem... ale dla mnie to imo idiotyzm grać dwoma takimi samymi teamami... ;) A co do pytania ? MUNDIAL.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Temat o turnieju. Piszcie tam wyniki 

 

http://forum.benchmark.pl/topic/103078-turniej-fifa-14/

Zostanie też założony ogólny temat o rozgrywkach między użytkownikami naszego forum (wtedy będą opisywane tam wszystkie turnieje) ale pozwólcie , że zrobię to ja ze względu na parę funkcji , którymi dysponuję  ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...