Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chciałbym kupić sobie słuchawki studyjne do 200 zł.

 

Budżet : 200 zł

Czego potrzebujesz? Słuchawki

Przeznaczenie: Fl Studio

Źródło: Wzmacniacz Yamaha ax500
Oczekiwania: Oczekuję jak najbardziej naturalnego dźwięku, takiego, jaki on w rzeczywistości jest. Nie chcę kupować słuchawek z podbitym bassem, czy wysokimi tonami. Mają to być słuchawki z jak najbardziej naturalnym brzmieniem, bez żadnych ubarwnień. Wiem,że kwota niewielka, ale mam nadzieję, że coś się znajdzie. Myślałem nad Shure SRH240, Takstar HI2050, Superlux 681 Evo MkII, Creative Aurvana Live, ale nadal nie wiem, które brzmią najbardziej naturalnie. Zależy mi na tym, ponieważ tworzę muzykę w FL Studio i chcę ją słyszeć taką, jaka jest w rzeczywistości.

 

Narazie korzystałem z kolumn Diora Polaris 200, ale słuchawki są niezbędne, ze względu na innych użytkowników domu :D

Link to post
Share on other sites

CALe też na starcie możesz odrzucić - miałem je ostatnio u siebie i nie mogę powiedzieć żeby grały "monitorowo". Pozostałych podanych przez Ciebie niestety nie słuchałem.
 

Z drugiej strony tak jak napisał Adivxv5 do 200 zł ciężko będzie znaleźć coś co będzie odpowiadać tym wymogom.

Link to post
Share on other sites

Najtańsze znane mi słuchawki studyjne (jakie posiadałem), które w jakikolwiek sposób mogą nadawać się do studia to Brainwavz HM5.


Pasmo mają bardzo wyrównane, na nich od biedy można już miksować. Pamiętaj jednak, że słuchawki w żaden sposób nie zastąpią monitorów aktywnych.

Edytowane przez fexxer
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odp. No niestety te Branwavzy kosztują 500zł, a ja nie zarabiam xD A może do 250 by się coś znalazło ? Ale to już niestety max. A jeśli chodzi o monitory, to szczerze możesz mieć rację, ale myślę, że dźwięk z kolumn też jest dosyć neutralny. xD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...