Skocz do zawartości

Poszukuję klawiatury do gier FPS 150zł


Recommended Posts

Witam, 
Poszukuję klawiatury do gier FPS, moje wymagania to podświetlenie(najepiej czerwone), miło by było aby posiadała choć jeden port USB, funkcję Anty-Ghostingu i klawiaturę numeryczną, rozmiar nie ma znaczenia tak samo wcale nie musi mieć podkładki pod nadgarstki. Proszę o jakieś propozycje do 150zł. 

Link to post
Share on other sites

Witam, 

Poszukuję klawiatury do gier FPS, moje wymagania to podświetlenie(najepiej czerwone), miło by było aby posiadała choć jeden port USB, funkcję Anty-Ghostingu i klawiaturę numeryczną, rozmiar nie ma znaczenia tak samo wcale nie musi mieć podkładki pod nadgarstki. Proszę o jakieś propozycje do 150zł. 

Duże wymagania jak na klawiaturę do 150zł

do FPS lepiej sprawują się nożycowe klawiatury niżeli membranowe.

Funkcja Anty-Ghostingu znajdziesz tylko na niektórych klawiszach, bądź standardowo do 6-7 klawiszy.

USB Hub ciężko będzie znaleźć w tej cenie.

 

Gigabyte K7

Link to post
Share on other sites

Duże wymagania jak na klawiaturę do 150zł

do FPS lepiej sprawują się nożycowe klawiatury niżeli membranowe.

Funkcja Anty-Ghostingu znajdziesz tylko na niektórych klawiszach, bądź standardowo do 6-7 klawiszy.

USB Hub ciężko będzie znaleźć w tej cenie.

 

Gigabyte K7

Dzięki wielkie, a coś z czerwonym podświetleniem mógłbyś polecić mam trochę sprzętu który świeci na czerwono i trochę by to źle wyglądało.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie, a coś z czerwonym podświetleniem mógłbyś polecić mam trochę sprzętu który świeci na czerwono i trochę by to źle wyglądało.

Nie śledzę rynku klawiatur nie-mechanicznych, ale wydaje mi się że Natec produkuje również dobrze klawiatury nożycowe i właśnie lubuje w czerwonym podświetleniu.

 

Natec RX22 na X-Scissors jest na czerwonym podświetleniu :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...