Skocz do zawartości

Podpisz petycję !!!


Recommended Posts

ORBIK szkoda czasu na rozmowę z nimi to są typowe przykłady ludzi wsi. Pytam to po co wysyłacie SMS na powodzian i innych poszkodowanych w kataklizmach. To i tak nic nie zmieni dalej będą budować się na terenach zalewowych a potem z naszych kieszeni rząd odbuduje kraj. Albo po co fundacje typu TVN zachęcają do wysyłania SMS na chore dzieci ?? Pewnie po to żeby było im lepiej ??
Link to post
Share on other sites

leon691 a gdzie to miałem umieścić w płytach głównych albo procesorach :)

jak tacy jak ty dojrzeli to w tym dziale to mi to wystarczy może tu zostać ;)

kliknij i podpisz petycje myślicielu :)

 

myślałem o dziale "ogólne" albo "ogłoszenia". Dojrzałem? A co ja ser?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

mohamed a co ty masz do ludzi z mniejszych miejscowości lub wsi oceniamy po pochodzeniu ? :ciekawy: Nie ładnie nie ładnie :pajac:

 

A co do tematu to powiem tak ludzie zabijali zwierząte,ludzi,małe dzieci i robią to nadal i raczej nie przestaną tego robić. Ale petycję popieram bo dzięki takim filmikom jak w 1 poście inni będą inaczej spoglądać na to jak traktują,traktowali zwierzęta i będą pilnować resztę żeby nie robili takich rzeczy

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Podpiszę ją, tylko jak mam to zrobić ??

Wolę być już nazistą (za przeproszeniem), którym przyjacielem kraju są wiadomo Niemcy, ale i zwierzęta. Oczywiście chciałbym, żeby ich nikt nie zabijał, ale tak się nie da.

Dlaczego użyłem takiego, dość nietypowego określenia nazista? Nazista umiał kochać to co kochał. Kochał Niemcy? Kochał. Gdyby choć trochę było o zwierzętach w nazizmie to na pewno, może ktoś (Niemiec) do tego by inaczej podszedł, do zwierząt.

Naziści potrafili naprawdę kochać, ale i nienawidzić.

Edytowane przez TurnToTomorrow
Link to post
Share on other sites

Nazizm to ideologia, sposób myślenia. Nie trzeba być nazistą, żeby kochać i nienawidzić wystarczy być człowiekiem, bo to wszystko leży w jego naturze. Ale zastanowiło mnie czemu akurat przykład Nazistów, przecież każdy byłby tak samo dobry do opisania faktu kochania i nienawiści, a na pewno lepiej by brzmiał :)

 

A co do tematu, bardzo dobra akcja z tymi petycjami, to co się dzieje, co ludzie robią to jest straszne.

Link to post
Share on other sites

A gdzie petycja ws. krowiego, drobiowego itd mięsa? Żałość.

 

Jasne, że zwierząt nie powinno się torturować i zabijać je tak by jak najmniej to odczuwały, ale wzywanie do delegalizacji spożycia? C'mon... Wzywam was do nie jedzenia marchwi, bo ona cierpi!

 

PS. Jadłem psa i jest to bardzo ciekawe mięso! Polecam jak ktoś będzie miał okazję.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Panowie nie róbcie sobie jaj !!! Procederu zabijania zwierząt przez człowiek niestety nie da się wyeliminować ale można powstrzymać barbarzyńskie i bestialskie zabijanie...Nikt mi nie powie że kopanie, bicie kijem, wrzucaniem na żywca do wrzątku czy opalaniem palnikiem jest czymś normalnym...Petycji jest wiele ta akurat tyczy się psów i kotów..wystarczy zajrzeć na stronę VIVY czy innych fundacji dbających o dobro zwierząt...

 

PODPISUJCIE PETYCJE TO NIE BOLI I NIC NIE KOSZTUJE !!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Waszak co ma "humanitarne" zabijanie kur do znęcania się, obdzierania na żywca i wrzucania do wrzącej wody psów i kotów?? To jest barbarzyński proceder który należy powstrzymać !!!! Jeżeli masz mocne nerwy i skończone 18 lat zobacz filmy zamieszczone na stronie. Może przejrzysz na oczy.

 

Waszak co ma "humanitarne" zabijanie kur (Co nie zmienia faktu że kury nioski w chowach klatkowych są równie skandalicznie przetrzymywane MOŻESZ IM POMÓC NIE KUPUJ JAJEK Z CYFRĄ 3 !!!!! 3PL !!!!!! ) do znęcania się, obdzierania na żywca i wrzucania do wrzącej wody psów i kotów?? To jest barbarzyński proceder który należy powstrzymać !!!! Jeżeli masz mocne nerwy i skończone 18 lat zobacz filmy zamieszczone na stronie. Może przejrzysz na oczy.

Link to post
Share on other sites

Waszak co ma "humanitarne" zabijanie kur do znęcania się, obdzierania na żywca i wrzucania do wrzącej wody psów i kotów?? To jest barbarzyński proceder który należy powstrzymać !!!! Jeżeli masz mocne nerwy i skończone 18 lat zobacz filmy zamieszczone na stronie. Może przejrzysz na oczy.

 

Waszak co ma "humanitarne" zabijanie kur (Co nie zmienia faktu że kury nioski w chowach klatkowych są równie skandalicznie przetrzymywane MOŻESZ IM POMÓC NIE KUPUJ JAJEK Z CYFRĄ 3 !!!!! 3PL !!!!!! ) do znęcania się, obdzierania na żywca i wrzucania do wrzącej wody psów i kotów?? To jest barbarzyński proceder który należy powstrzymać !!!! Jeżeli masz mocne nerwy i skończone 18 lat zobacz filmy zamieszczone na stronie. Może przejrzysz na oczy.

 

Jem jajka ze wsi xD. Jedyne co mógłbym podpisać to zakaz mleka UHT, zakaz chowu klatkowego kur i przywrócenia normalnej edukacji w szkole. Nie podpisze tego wiem, że ta petycja nic nie zmieni. Pójdziesz do Chińczyka i powiesz mam petycje nie jedz psa. To jest tak absurdalne jak zakaz energii atomowej u nas. W Polsce praktycznie nie ma tego problemu z zwierzętami. Edytowane przez waszak
Link to post
Share on other sites
Waszek nikt cie nie zmusza do podpisywania...tylko ty nie potrafisz rozróżniać znęcania i barbarzyństwa nad "humanitarnym zabijaniem zwierząt rzeźnych" !!!<br><br>Twoim zdaniem w polsce nie ma praktycznie tego problemu ?? BZDURA !! Jasne bo u nas nie jada się psiny !! ale smalec  kaznodziei wyrabia się chyba na każdej wsi !! <br><br>Ludzie o takich poglądach niestety dają przyzwolenie na takie zachowania ale do kościoła chodzi co niedziele....<br> Edytowane przez Mohamedddd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...