Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czytaj dokładnie tk co piszę. Napisałem wersja 32gb z 3gb ramu

Wersja 16gb ma 2gb ramu a o tej nie wspominałem

G3 to bardzo dobry smartfon. Jeden z lepszych w swojej klasie. Po otrzymanych aktualizacjach śmiga jak burza i nie jest aż taki duży jak na taki rozmiar ekranu

Sony mają 5,2 cala a są bardzo duże bo te kilometrowe ramki

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Czytaj dokładnie tk co piszę. Napisałem wersja 32gb z 3gb ramu Wersja 16gb ma 2gb ramu a o tej nie wspominałem G3 to bardzo dobry smartfon. Jeden z lepszych w swojej klasie. Po otrzymanych aktualizacjach śmiga jak burza i nie jest aż taki duży jak na taki rozmiar ekranu Sony mają 5,2 cala a są bardzo duże bo te kilometrowe ramki

No wlasnie ja chce phablet wiec ma byc duzy:) czytaj:)

Link to post
Share on other sites

5,5 cala to jest mały ? 0,2 mniejszy od Note tylko, ramki ma cieńsze co działa tylko na plus bo chyba chodzi o wielki ekran

Specjalnie napisalem G3 co ma 5,5 cala a nie np Z1 compact co ma 4,3 cala skoro chcesz phableta a Ty odwracasz kota ogonem

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chodzi o EKRAN - czyli 6 cali :)

 

Note ma rysik, jest też nie mulący jak na Androida. Lumia 1520 - ma najdłuższy czas pracy, jeden z najlepszych aparatów. No i cenowo jest atrakcyjna, ma też topowe podzespoły S800 i 2 GB RAM.

Link to post
Share on other sites

Note 3 będzie bardzo dobry, ale lepszy byłby note 4, ale ceny na razie bardzo wysokie.

Nad G3 nie patrz, niby 5,5 cala, ale w note 3 masz przyciski pod ekranem i masz pełny  ekran 5,7 cala, a w g3 masz 5,5 cala , z czego na ekranie są przyciski. Bierz note 3 , będziesz zadowolony bardzo, a jak nie to dołóż do note 4 :)

W dodatku masz rysik , który jest bardzo pomocny.

Nie miałem g3, ale bawiłem się nim trochę i między note 3, a g3 brałbym tego pierwszego.

Lumia 1520 też jest super, ale nie produkują już jej przez co cena jest bardzo wysoka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jakość jest różna - często trafiają sie niedoróbki. Gwarancji brak - podobnie jak ochrony prawnej. Zero części i serwisu.

 

Czyli awaria = wysyłanie do Chin. Jak naprawią i odesią super - a jak NIE? To jesteż w plecy z kasą :)

 

Mocno odradzam takie zakupy - zwłaszcza w kontekście nowej Ustawy o Prawach Konsumenta z 24 Grudnia 2014 roku - która znacznie poszerzyła nasze prawa :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Czyli awaria = wysyłanie do Chin. Jak naprawią i odesią super - a jak NIE? To jesteż w plecy z kasą :)

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Aktualnie Meizu jest dostępny w komputroniku który jest realizatorem gwarancji. Więc gdzie twoja wysyłka do chin? Ja za to gorąco odrazam słuchania osoby która nie jest obeznana co znajduje się w sklepach i na jakiej gwarancji jest dostępne.

Edytowane przez MrKubecki123
Link to post
Share on other sites

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Aktualnie Meizu jest dostępny w komputroniku który jest realizatorem gwarancji. Więc gdzie twoja wysyłka do chin? Ja za to gorąco odrazam słuchania osoby która nie jest obeznana co znajduje się w sklepach i na jakiej gwarancji jest dostępne.

 

A może Ty nauczysz się czytać?

Napisał o meizu mx 4 pro, którego nie ma w Polsce. Mx4 zwykły jest, ale nie wersja pro.

 

Druga sprawa, naucz się pisać "odrazam".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

I jak, kupiłeś coś?

Note 3 widzę nówki po 1650zł na allegro, za to note 4 używanego widziałem 2 tygodniowego za 1800zł, poszedł od razu, więc lepiej szukać okazji note 4:)

Czy z snapdragonem, czy exynosem, w tej cenie wg mnie nie ma co szukać, bo raczej będzie to spandragon.

Link to post
Share on other sites

I jak, kupiłeś coś?

Note 3 widzę nówki po 1650zł na allegro, za to note 4 używanego widziałem 2 tygodniowego za 1800zł, poszedł od razu, więc lepiej szukać okazji note 4:)

Czy z snapdragonem, czy exynosem, w tej cenie wg mnie nie ma co szukać, bo raczej będzie to spandragon.

no wlasnie czekam na okazje note 4 praktycznie ciagle przegladam:D

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Sorki Panowie ze tak pózno trochę to trwało:) Jednak podjąłem już decyzje, Patrzyłem dużo na używki Note 4, ale pełno oszustów i każdy w jakiś dziwny sposób zgubił paragon:) Ja nie wiem jak to jest możliwe kupić telefon i co? Wyrzucic Paragon do śmieci? :D Jednemu to nawet pies zjadł :D DOBRE!! :) Zamówiłem nówke Samsung Note 3 LTE w kolorze czarnym. Jutro mam do odbioru więc prześle zdjęcia. Myśle że będę zadowlony:) Pozdrawiam wszystkich i dzięki za pomoc:)


http://vlep.pl/boukls.jpg

Samsung Galaxy Note 3 LTE: D Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...