Skocz do zawartości

Pochwal się, co masz na pulpicie!


Recommended Posts

http://img651.imageshack.us/img651/3350/screenid.jpg

 

 

 

Zmiany kosmetyczne. Przy innej tapecie zegar znajdzie się przy prawej krawędzi. Poza tym szkoda, że w Nexus'ie nie można ukryć tej belki znajdującej się w moim przypadku na górze ;/

Edytowane przez philips
Link to post
Share on other sites

@CraNibo

Cześć, przesiaduje na zwyczajnym Windows 7 Home Premium + parę dodatków/zmian.

 

Nexus Ultimate:

- górna belka (motyw DarkTech)

- panel 1 - ukryty za dolną krawędzią (motyw Brisa) - znalazłem inny fajny ale przepadł (skleroza-brak kopii)

- panel 2 - ukryty za lewa krawędzią (motyw Brisa)

 

Rainmeter:

- zegar (Ilustro - domyślny skin - zmodyfikowany przeze mnie - na czarnym tle niewidoczne są dwie belki)

- network (Illustro - domyślny skin - zmodyfikowany przeze mnie - zostawiłem tylko UP/DL - tutaj również dwie belki)

- gmail (skin by siesie-d3drejr)

 

Windows:

- kompozycja: Shine 2.0 (niewidoczne na screenie)

- przycisk start: Win8 orb (black edition) by AP-GRAPHIK (niewidoczne na screenie)

- pasek start przesunięty na górną krawędź ekranu, domyślnie ukryty lecz zawsze wyłączony

- podmieniony ekran logowania

- usunięta sygnaturka z ekranu logowania (grafika Windows Home Premium) - irytujące

 

Wcześniejszy pulpit obejrzeć możesz tutaj.

 

Natomiast ekran logowania prezentuje się następująco (moim zdaniem efekt na monitorze jest świetny :D ) - screen zatracił nieco na ostrości - został wykonany na wirtualnym systemie - print screen nie przechwytuje ekranu logowania.

 

 

http://img813.imageshack.us/img813/989/loginnm.png

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...