Skocz do zawartości

Pochwal się, co masz na pulpicie!


Recommended Posts

Gość Kotecek

U mnie jak zawsze czysto - kosz i jeden niewidzialny folder na wszystkie potrzebne pliki. Opcja nocna, czyli ciemna, żeby nie biło po oczach. W dzień mam jakieś zdjęcia krajobrazów, ale niebawem zrobię coś z kobietami.

http://i44.tinypic.com/2ui7xoj.jpg

 

Mam prawie idealnie to samo na drugim kompie. Tło czarne, ikona kosza. System: Win7. Głównie dla oszczędności kineskopu aby wolniej się wypalał (na dłużej starczył). jak na LCd przełączam to zapodaje jakąś łindołsową tapetkę. Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Wszystkie dodatki są z programu Rainmeter :)

Tyle z tym roboty jest, żeby znaleźć pasujące skiny, później zmodować, zmienić kolory, spolszczyć że wczoraj zamiast grać w BF3 to do 3 w nocy nad tym siedziałem, a efekt jeszcze mnie w pełni nie satysfakcjonuje

 

BTW Dzięki BIGPUN za link do tej stronki, właśnie ta tapeta jest z niej :D

Link to post
Share on other sites

Sony, widzę że HTC nawet na PC zawitało do ciebie? :D

Jest piknie. robi wrażenie. ciekawe jak z obsługą :)

Z obsługą... tu na razie nawet nie ma nic do obsługiwania :P Wszystko się aktualizuje automatycznie, a w lewym dolnym rogu masz taki pasek, z niego wysuwa się jeszcze jeden w zależności od tego co klikniesz, i tam mam parę śmieci :)

Jeszcze trochę roboty jest... Ale znalazłem już pasek na podstawowe odnośniki. Co prawda jest zintegrowany z pogodą i zegarem, co mi się nie podoba, i będzie trzeba to wyciąć, ale jest fajny :D

http://dl.dropbox.com/u/14909412/Uploads/Images/Clipboard01.png

BTW Bawi się tu ktoś w RainMetera? Bo mnie wprowadził AM, ale go już dawno nie widziałem, a zaczerpnąłbym nutkę inspiracji od kogoś :D

 

I potrzebuję jakiejś fajnej czcionki na ten mój duży zegar, bo mi ta jakoś nie pasuje :)

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...