Skocz do zawartości

Coś jest nie tak z moją siecią


Recommended Posts

Jakiś czas temu drastycznie spadła wydajność mojej sieci. Dawniej podczas grania ping wynosił 50-70 a teraz to 100-120. Szybkość mojego internetu to 70 mb/s. Kiedy pobieram grę na steamie (15 GB) to ściąga się z prędkością 300 kb/s. To samo na Origin. Nie mam ustawionych limitów, a podczas pobierania wyłączam wszystkie programy działające w tle. Menedżer zadań pokazuje że używam 5% przepustowności łącza. Możecie mi pomóc? Zależy mi na jak najszybszym rozwiązaniu problemu.

Edytowane przez Downator
Link to post
Share on other sites

Masz możliwość podpięcia na 10 min po kablu? Wifi jest dobre jak nie masz innej możliwości kabel to kabel. Kupisz jakieś urządzenie które w jakiś sposób wpływa na fale radiowe i już masz spadek na na wifi.

Link to post
Share on other sites
Masz możliwość podpięcia na 10 min po kablu? Wifi jest dobre jak nie masz innej możliwości kabel to kabel. Kupisz jakieś urządzenie które w jakiś sposób wpływa na fale radiowe i już masz spadek na na wifi.

Niczego nie kupowałem. Przez kabel nie podłącze. Coraz bardziej mnie to denerwuje, nie moge pobierać i wywalają mnie z serwerów za ping. Nikt nigdy nie miał takiego problemu?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to przepustowość łącza to jedno a ping-i to drugie.

Nie mają one ze sobą wiele wspólnego - na przykład internet satelitarny jest szybki, ale ma duże opóźnienia ze względu na odległość jaką musi pokonać sygnał.

 

Sprawdź czy w Twoje okolicy nie pojawił się inny access point i nadajecie na tych samych kanałach - mże to powodować błędy i opóźnienia.

 

Rozumiem, że 70Mb/s to prędkość jaką masz na umowie.

Sprawdź realną prekość Twojego neta - http://speedtest.net

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...