Skocz do zawartości

Min 24" 144Hz do 1500zl


Recommended Posts

Witam, tak ja w temacie, szukam monitora minimum 24" z jak najlepszym odswiezaniem.

Monitor glownie do gier. Maksymalnie chce wydac 1500zl. Fajnie jakby znalazl sie jakis 27" ale chyba nie ma nic godnego uwagi w tej cenie.

Edytowane przez arkus
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem coś takiego i przyznam ze jestem z niego naprawdę zadowolony, pomimo tego ze jest to tylko TN.

 

http://www.agito.pl/monitor-lg-24-led-24gm77-b-promocja-lg-30-dni-gwarancji-lg-na-pikselsubpixel-2492-1051975.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=1051975

 

Asus i Benq wydają się dobrym wyborem z tego co wyczytałem, na iiyamy to trzeba raczej uważać bo maja chyba problemy z jakością. To wszystko TN wiec kolory będą takie sobie.

 

Tylko teraz odpowiedz sobie na pytanie czy twoja karta (GTX 760 z tego co widzę) da rade udźwignąć taki frame rate. 144 stale klatki to nie jest tak łatwo wyciągnąć z jednej karty, a właściwie niemożliwe w najnowszych tytułach AAA. 

Link to post
Share on other sites

Nie gram w najnowsze tytuly. Najnowsza gra jaka posiadam jest BF3 a karte zamierzam zmienic wraz z nowymi radkami, no chyba ze okaza sie beznadziejne to kupie gtx970 lub 980 lub poczekam na kolejne. Monitor kupuje sie na lata wiec nie ma co patrzec na obecne bebechy.

 

Co do iiyamy mam juz pare lat ich monitor i nic sie z nim nie dzieje tyle, ze potrzebuje go do drugiego kompa do biurowych aplikacji a sobie mam zamiar kupic cos typowo do gier


Jednak skusilem sie na EIZO FG2421. Dzieki wam za odpowiedzi

Temat do zamkniecia

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...