Skocz do zawartości

Obudowa do LC do 700zł.


Recommended Posts

Szukam obudowy do LC do 700zł, niestety naprawdę nie wiem co kupić.
Enthoo Luxe odrzuciłem ze względu na słabą jakość lakieru.

 

Zastanawiam się nad Corsairem 750D, jednak nie wiem czy jest warto  swojej ceny i czy jego front to aluminium czy plastik?

Co możecie polecić w tej cenie? Przyznam że szczerze że idelanie wygląda Cosmos 2 boądź Corsair 900D ale niestety są za drogie :(

Link to post
Share on other sites

750D front to aluminium, tzn. aluminium przymocowane do plastiku (od wewnątrz plastik, na zewnątrz aluminium). Wszystko zależy od tego, jak duży ma być to układ. 750D to Full Tower, ale wcale nie cierpię na nadmiar miejsca w środku.
Przemyśl Enthoo Luxe, bo oferuje na starcie lepsze możliwości aranżacji wnętrza - np. cover na zasilacz. Od razu, bez jakiegokolwiek modding'u będziesz miał schludnie w środku.

No i 750D w obecnych cenach jest zupełnie nieopłacalną obudową. Ja swoją kupiłem, ponad rok temu, za 500zł, nową, w Proline.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem że Enthoo Luxe jest pojemniejsza?
Niestety ale produkt Pantheksa średnio mi się podoba i czytałem że tak sobie z jakością.

Znajdzie się coś innego godnego polecenia w tej cenie?

Może by tak Corsair 780T?

Edytowane przez Repcakk
Link to post
Share on other sites

@2x UP
http://www.corsair.com/en/graphite-series-760t-arctic-white-full-tower-windowed-case

@UP
Arc XL jest o tyle lepsza od 750D, że jest tańsza. Oferuje to samo praktycznie, co 750D. Chociaż Corsair do mnie bardziej przemawia.

@Autor
Nie wiem co tam jeszcze zostało... 780T? Ale to praktycznie to samo, co 750D, lecz w innym opakowaniu. Ja na Twoim miejscu bym dozbierał 200zł i wziął Enthoo Primo. Chociaż jak Luxe Ci się nie podoba, to pewnie Primo też.

Link to post
Share on other sites

@Prophet41
Sorki, nie zrozumiałem ;)
Ale ten Pan wszystko wyjaśni...

 

http://youtu.be/R9PGdo9pe30?t=25m8s


 

@Up
Z internetu. Ale co z tym lakierem...? Odpada, czy jak? Zależy do czego masz zamiar Jej używać, ale ogólnie rzecz biorąc, buda z chłodnicami i całą resztą sprzętu LC jest dosyć ciężka, więc i ciężko się nią rzuca itp. ( :P ) A tak poważnie... jak dbasz o sprzęt, a lakier sam się nie sypie, to myślę że nie będziesz miał problemów. ;)
No i napisałeś "podobno", więc sam też nie masz informacji z pierwszej ręki? W internetach nawet nie mogę znaleźć, by ktoś się żalił na... lakier. Zdarzają się głośne wentylatory i problem z LEDami, ale o lakierze nic nie widzę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...