Skocz do zawartości

iPhone 5x - Który model, kilka pytań


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. Po utracie mojej Xperii Z przymierzam się do przesiadki na Iphone'a 5.

Jestem w stanie zrezygnować z ułatwień płynących z posiadania wersji S dla zaoszczędzenia tych paruset złotych. Mogę jakoś przeboleć czytnik linii papilarnych ale czy najdroższa wersja wnosi coś jeszcze (oprócz mocniejszego układu rzecz jasna). W benchmarkach 5s osiąga dwukrotnie lepsze wyniki ale czy będzie to widoczne w codziennym użytkowaniu? Telefon będzie służył do codziennych czynności (dzwonienie, sms, mail, odtwarzacz muzyki, ew. jakieś aplikacje pokroju endomondo). Nie zamierzam grać, ani nie jestem cieszą mnie benchmarki. Czy wersja 5C to dobry wybór? Nie będzie nic się zacinać, telefon będzie działał szybko?

 

Który model byście mi doradzili?

 

http://allegro.pl/iphone-5c-16gb-zielony-gwarancja-24-msc-i5021361810.html

 

Czy w tej aukcji wszystko jest w porządku? Z czego wynikają różnice w gwarancji (24, 12mcy)?

Czy za 1100, tak jak na tej aukcji kupię oryginalnego iPhona?

 

 

Zawsze 'sprzedaż wysyłkowa' i długi czas realizacji kojarzył mi się z podróbkami, czy aukcja jak ta z linku są oryginalne?

 

Mam nadzieję, że ktoś zechce odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. Dziękuję z góry wszystkim.

:)

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy wersja 5C to dobry wybór?

Nie.

 

 

 

le czy najdroższa wersja wnosi coś jeszcze

Zmian jest sporo ogólnie rzecz ujmując. 5S jest nowszy, więc jasnym jest, że łatwiej znaleźć mniej zjechaną używkę, oczywiście będzie to większy wydatek.

 

Warto szukać czegoś, co ma gwarancję i było mało używane - bateria w iP jest ogółem niespecjalna, wysłużona trzyma jeszcze gorzej, a wymiana tania nie jest.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...