Skocz do zawartości

Internet po kablu działa tylko na PC


Recommended Posts

Witam.
 
Od długiego czasu mam problem z internetem . 
 
Mianowicie mam internet UPC jest on podpiety do modemu , dalej do routera Thomson , z którego idzie LAN do mojego PC .
 
 
Problem pojawia się przy połączeniu z PC . Internet chodzi 9mb/s stabilne a na thomsonie 80mb/s , czasami złapie mi na PC 80mb/s ale rzadko .
 
Gdy ten kabel który idzie z thomsona do PC chce podpiac pod inne urzadzenie np laptopa to pojawia sie taki problem , nagralem film z opisem problemu

 

 

 

Jak widac po podpieciu kabla pod laptop w ogole go nie wykrywa , czasami cos tam zalapie i pojawia sie napis identyfikowanie ale znika po chwili . Dokladnie to samo mam jak podepne pod router linksys wrt120n wtedy tez jak patrze na ikonke WAN to nie swieci sie , tylko co pare sekund pomruga .

Próbowalem juz przepisywac ustawienia z karty sieciowej PC'ta na laptopa ale nic nie dalo, bardzo dziwne jest to ze po podlaczeniu tego kabla pod PC jest internet od razu tylko czasami 9mbs a czasami 80 gdzie tak jak pisalem wyzej thomson trzyma caly czas 80mbs..

Jak podepne pod laptop to jest jeszcze tak ze czasami uda sie i zidentyfikuje sobie i jest internet 80mbs ale jak juz sie potem np jak zrestartuje lapka to juz neta nie ma tzn dalej jest to samo ze pojawia sie napis identyfikowanie i znika co chwile

 

Myslalem ze kabel jest uszkodzony ale skoro pod pc dziala tylko dziwnym trafem te predkosci sie zmieniaja 

 

 

Prosze o pomoc

 

Chcialbym zeby internet chodzil mi 80mbs caly czas na PC i zebym mogl go podpiac pod laptopa

 

PS : Wtyczke wymienilem i dalej to samo

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...