Skocz do zawartości

Płyta główna pod 775


Recommended Posts

Witam

 

Jaka możecie polecić płyte głowna pod starszy socket 775. Posiadam stary komputer w którym spaliła się płyta główna i chciałbym go zreperować. Procesor jaki posiadam to q8300 oraz 2x2 GB RAM GSkill. Płyta nie musi być nowa bo wiem że już ich nie produkuja. Jakiś model dokładnie plyty który jest warty kupna (zastanawiałęm się na kupnem z firmy ASUS)?
http://allegro.pl/plyta-glowna-asus-p5q-se-r-socket-775-wwa-jak-nowa-i5060858409.html

Ale ta sekcja zasilania w tym modelu jest dziwnie umiejscowiona. Nie było by problemów z podłaczeniem karty graficznej 9600GT?

 

Za każda pomoc serdecznie dziękuje
 

Edytowane przez leni1992
Link to post
Share on other sites

Jeśli będziesz korzystał z wifi to możesz brać, ale jak dla mnie lepiej jeśli już coś w stylu TP Linka 722n sobie kupić i normalną, tańszą płytę. Szczególnie że ta jak na P35 i bez akcesoriów (w tym maskownicy portów) jest dość drogawa. W dodatku ma wifi ale ledwo 11Mbit w przestarzałym standardzie 802.11b.

Także najlepszy zakup to na pewno nie jest.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Panie "mbe13" zlożyłem sobie nowy komputer pod socket 1150 ale mam starszego kompa pod socket 775 i chce go naprawić dlatego szukam płyty pod ten socket.
Nie wiem co wprowadzasz do tematu zdaniem "Szczerze to ja osobiście odpuścił bym sobie 775 i zbierał na 1155 z celeronem na początek.". Chyba tylko nabijanie postów :)

Edytowane przez leni1992
Link to post
Share on other sites

Jest niedostępny bo to bardzo udany model.

trzeba by pilnować.

http://allegro.pl/gigabyte-ga-x38-dq6-s-775-fsb1600-sata-ii-ddr2-i5145216544.html

 

Wszystkie plyty na X38 są godne polecenia.

ta też bedzie OK.

obecnie jest za 90zł.

Ale widzialem Kup Teraz za 279.

Taniej będzie ciężko

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...