Skocz do zawartości

WIN7 nie uruchamia się po instalacji Daemon Tools


Recommended Posts

Dziwna sprawa - zainstalowałem wczoraj Daemona ze strony producenta, niby odhaczyłem jakieś śmieciowe programiki dodatkowe, ale i tak pojawiła się jakaś wyszukiwarka i zainstalowała Opera.

Odinstalowałem śmieci, zresetowałem kompa i wszystko było cacy do momentu, gdy uruchomiłem dziś go ponownie.

Niestety zawiesza się na opcji "trwa uruchamianie systemu", tryb awaryjny również się wiesza, żadna z opcji uruchomienia kompa nie przynosi efektu.

Przeskanowałem dysk na drugim kompie, znalazł jakieś 2 niegrożne syfki, dysk sprawdziłem hd tunem i nie ma żadnej usterki.

 

Format mi się nie uśmiecha, co można jeszcze zrobić?

Link to post
Share on other sites

uruchom windows'a -> ostatnia dobra konfiguracja, czy jakos tak.

 

moze pomoze: uzyj hirens'a, SO botowany z plyty DVD, usun sterowniki karty sieciowej i graficznej, ewentualnie usun recznie folder z deamon tools, przeskanuj dysk: anti-malware i adwcleaner

Edytowane przez dawid12345678
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dysk przeskanowany na wiele sposobów, sprawdzałem błędy, były 2, ale naprawione i nadal lipa.

 

Podczas naprawy systemu dochodzi do miejsca wyboru systemu, nie mogę nic wybrać, bo kursor, jak to opisać, jest "zajęty", zamiast strzałki jest kółeczko ;)

Podczas bootowania zawiesza się w momencie instalacji sterowników bodajże.

 

Wszystkie podzespoły praktycznie nowe, bo mają niecałe 2 miechy. Do tego momentu komp działał bez problemu.

Dysk to WD10ezex, czyżby go coś bolało, czy po prostu win się wysypał bez powodu?

Miałem taką akcję z 5 lat temu na lapku z XP, wtedy skopiowałem jakiś plik rozruchowy, może tu też spróbować?

Link to post
Share on other sites

Problem rozwiązany, podczas kolejnego uruchomienia pojawiło się okno z możliwością naprawy systemu, a w konsekwencji punktu przywracania systemu. Komp ruszył na 1 dysku i zintegrowanej grafice oraz 1 kości pamięci, dokłądałem wszystko po kolei i komp się uruchamiał, aż do momentu, jak podłączyłem 2 dysk, seagate 500gb.

Bez niego wszystko działa, wrzuciłem go do 2 kompa i z nim komp się wiesza przy sprawdzaniu spójności danych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...