Skocz do zawartości

Recommended Posts

Arissaa - 200 zł to nie sporo - to w zasadzie dolna granica w miarę przyzwoitego dźwięku :) Ja za moje dokanałowe Westony dąłem 1200 zł, a za HiFiMany RE500 1700 zł :) Nauszne, domowe mnie kosztowąły ponad 3000 - a i tak nie były najdroższe :)

 

Kornala : proponuje Ci a-JAYS Four lub NuForce NE-700M, sam na codzień używam a-JAYS Five, a "czwórki" i Nu'tki ma kolega, kosztują nie cale 200 zł i grają bardzo przyzwoicie.

 

Po krótce ; NuForce mają potęzniejszy bas, A-Jaysy sa bardziej neutralne. Kolejną zaletą a-Jaysów jest płaski, nie plączacy się kabel :) - tak, zero plątania i supłów.

 

NuForce NE-700M - ma też tylko trzy rozmiary gumek, S / L / X, a-Jays Four wypadają tu znacznie lepiej bo mają  L/M/S/XS/XXS. Ale obie trzymają dobrze, i można dopasować gumki do ucha.

 

Kornela95 - Jako, że Szukasz mocnego basu - polecił bym Ci własnie NuForce NE-700M - powinnaś być zadowolona :)

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam ne600x i tez jestem zadowolony. Nie wiem jak jest wśród drozszych, ale odpowiednik ajaysa ze swojego przedziału cenowego (ajays one) moim zdaniem deklasuja (miałem porownanie). Niestety juz drugi raz czes ich wymiana minijack, ten płaski kabel niezbyt wytrzymaly w środku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Ravir - z Ciebie musi być porządny audiofil skoro słuchawki za 3000 kupujesz :D swoją drogą dlaczego tak drogie wybrałeś ? Są warte swojej ceny ? Dzięki za propozycje ;) kurczę, te NuForce mają bardzo fajny wygląd, taki ekskluzywny:D

Edytowane przez Kornela95
Link to post
Share on other sites

Drogie ? Pewnie tak - z drugiej strony dokanałowe A&K Layla kosztują 11 000 zł :) dodaj do tego odtwarzacz przenośny A&K 240 za 31 000 zł i mamy cenę dobrego samochodu :)

 

Nie uważam się za audiofila :) - lubię dobry dźwięk, a słuchawki są warte swojej ceny. napisze tak, jak pierwszy raz posłuchałem u znajomego dobrego sprzętu to nie mogłem patrzyć na iPoda :) - Obecnie słuchawki współpracują z wzmacniaczem lampowym :)

 

Mam też kilka odtwarzaczy w tym AK120 i HiFiMan 601 i dokanałowe Westony i HIFiMany. Niestety dość rzadko z nich korzystam :) - po prostu trochę mi ich szkoda :) - najczęściej jak jadę pociągiem czy autobusem lub na wyjazdy.

Na co dzień nie chce mi się też nosić odtwarzacza i telefonu - dlatego słucham telefonu i a-Jaysów - choć po przesiadce z dobrego sprzętu nie jest to "fajne" :) - z drugiej strony już raz ktoś wymusił na mnie pierszeństwo jak jechałem rowerem i ponad rok trwały przepychanki z Ubezpieczycielem, który nie mógł uwierzyć, że słuchawki i odtwarzacz mogą kosztować 2000 zł :) :) - o rowerze, za 6000 zł nie wspominam :) - drugi raz nie zaryzykuję :) zabrania drogiego sprzętu na rower.

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Kornela95 - Jako, że Szukasz mocnego basu - polecił bym Ci własnie NuForce NE-700M - powinnaś być zadowolona
 

 

Ok, poczytałam, popatrzyłam i już chyba na 99% zdecyduję się właśnie na te. Na allegro chodzą po 230 zł z przesyłką i chyba tam dokonam zakupu. Jedyne czego się boję, to tego, że słuchając muzyki z mojej Lumii nie wyciągnę 100% potencjału płynącego z tych słuchawek właśnie przez ten telefon. Ale nie no, opinie ma genialne  :D strasznie mi się podoba ich wygląd.

 

Co do nausznych to jeszcze nie wiem, ale pewnie padnie na coś z: Superlux, Creative albo AKG. Ważne żebym chociaż miała jedną parę z tych "lepszych".  ;)

Link to post
Share on other sites

Ojj, jeszcze żadnej aktualizacji nie robiłam, ale wezmę się za to. Czytałam właśnie, że weszła jakaś aktualizacja, która ma usunąć błąd dotyku, tylko, że niektórzy po wgraniu jej nadal mają te błędy. Ale przecież spróbować nie zaszkodzi.  ;)

Link to post
Share on other sites

Te słuchawki sa w sam raz to telefonów :) - drozsze nie dają dużego przyrostu jakości a tańsze, zaś dają znacznie gorszy dźwięk.

 

Nauszne kup Superlux'y - lubisz mocny Bas więc Ci będą odpowiadać. 

Link to post
Share on other sites

To jak zaktualizujesz, to napisz co i jak. Bardzo bym prosił :) Bo rozglądam się za tym telefonem. Czekam na promocje/wyprzedaż w jakimś RTV czy Media. Chyba mniejsze prawdopodobieństwo trafienia wadliwego ekranu, niż na allegro. Mam nadzieję, że ta aktualizacja faktycznie naprawi problem. 

Link to post
Share on other sites

Naprawiła :) - tak donoszą ci, którzy mieli problem.

 

Miejsce zakupu NIE gra roli - wadliwa była jedna seria :) - i na nią możesz trafić, nie zależnie gdzie kupujesz.

 

Obecnie Lumia 535 w niektórych sklepach pojawia się za 460 zł :)


Naprawiła :) - tak donoszą ci, którzy mieli problem.

Miejsce zakupu NIE gra roli - wadliwa była jedna seria :) - i na nią możesz trafić, nie zależnie gdzie kupujesz.

Obecnie Lumia 535 w niektórych sklepach pojawia się za 460 zł :)

Link to post
Share on other sites

@pejo84 - nie ma problemu, napiszę ;) chcę jak najszybciej to rozwiązać. Już jutro postaram się działać w tym temacie

 

Ja swoją Lumie kupiłam w Euro Rtv Agd, kurierem za 500 zł. Ale tak jak pisze kolega Ravir, już potaniały.

 

@Ravir, ale Ty mówisz o tej drugiej aktualizacji wprowadzonej przez Microsoft ? Bo ta pierwsza w ogóle się nie sprawdziła i problemu nie naprawiła. Wczoraj udostępnili tą drugą :)

Edytowane przez Kornela95
Link to post
Share on other sites

Wiecie co, przeglądałem różne fora na temat lumi. I ten problem z ekranem mają głównie (jak nie wszystkie) Telefony które zostały kupione sieci. (np. Play, t-mobile). Oni mają jakieś swoje aktualizacje, które przechodzą przez sieć. Ci co kupili w sklepach typ media markt, nie narzekają na dotyk. I jeszcze po tej ostatniej aktualizacji jest już wszystko ok. (ale to takie moje obserwacje)  :)

Link to post
Share on other sites

a tak się zastanawiam jeszcze nad Lumia 535, a Lumia 532. Patrząc na opis to te same telefony. Różnica to aparat z przodu, flash, i przede wszystkim rozmiar ekranu. i nie wiem który wybrać bo nie bardzo mi pasuje aż 5 cali. Różnica w cenie to 30Zł. Czy może coś przegapiłem? Może ktoś to porównać, kto się zna? :-)

Link to post
Share on other sites

L535 ma większy akumulator i dłuższy czas pracy, ekran w L532 jest zagadką - ponieważ L532 ma byc następcą L530 nie liczył bym na wiele.

 

Z drugiej strony Ekran w L535 zaskoczył jakością jak na tak tani sprzęt :) więc może w L532 też zostaniemy zaskoczeni. :)

Link to post
Share on other sites

No i jak z tą aktualizacją pomogła? Byłem dzisiaj się pobawić tą Lumią, w sklepie i powiem, że dotyk działał idealnie. Nic nie przycinało, napisanie sms to przyjemność. Wszystko pięknie. Pytałem sprzedawcy co z problemami, powiedział że telefon świeżo po aktualizacji. I że już nie ma problemów, a faktycznie występowały. 

Co do telefonu to jednak dla mnie za duży. I w ciemno zamawiam LUMIE 532. Szkoda że nie ma 4.5'' i autofocus'a ale przeżyje :)

Link to post
Share on other sites

Póki co jestem w trakcie ogarniania Lumii, eh nie mogę wprowadzić tej aktualizacji do telefonu, jakiś błąd wyskakuje. Jutro jak mi starczy czasu to się pomęczę. ;)

 

Ludzie nie wiedzieli (w tym ja :D) i wykupili te wadliwe modele.

 

 

Serio 5 cali to za dużo ? ;) dla mnie Lumia mogłaby być jeszcze większa (jakieś 6 cali na przykład :P), mimo, że mam małe dłonie. Po prostu jest komfort korzystania z takiego telefonu o takiej wielkości.

 

Tą Lumie 532 już zamówiłeś ?

Edytowane przez Kornela95
Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie kupiłem, czekam jeszcze na to co zaproponuje Microsoft na targach w Barcelonie. Pokazują się w poniedziałek rano. Podobno ma wyjść To samo co Nokia 630 tylko ze 1gb ram. Jeśli to prawda, to ten telefon był by idealny dla mnie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...