Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lepiej będzie jak poszukasz LG L9 II jeśli już temat LG, wyższosc nad L90 - wyższa rozdzielczośc ekranu - czystszy obraz.

 

Albo, Optimus G, pierwszy LG z literką G (poprzednik G2), ekran 4.7' 4 rdzeniowy procesor, 2 GB Ram, 32 GB pamięci wbudowanej i aparat 13 Mpix. Jednym słowem - rakieta, do tego wygląd ma nieziemski, stylistyka LG miażdży wszystkie firmy.  Śmiem powiedziec że właśnie G2 to wykastrowany Optimus G, dali niby snapka 800 ale wykastrowali pamięc wewnetrzną. No i baterie dali niby większą, 2100 mAH vs. 3000 mAH. Ale nie odczujesz tego zbytnio, w tym przedziale cenowym nie znajdziesz telefonu który wytrzyma więcej niż 2 - 3 dni, chyba że kupisz sobie Nokie 3410.

Do 500 zł deklasuje, miażdży, robi sieczkę ze wszystkiego co zostało wymienione. Na Alledrogo do 540 zł z wysyłką masz nóweczke, jak poszukasz po komisach powinnaś znaleźc taniej.  Gwarantuję ci że nie będziesz zawiedzona, tymbardziej że to flagowiec i kilka miesięcy temu dostał oficjalnie KitKata, a niedługo zapewne otrzyma Lolipopa. Sam ma nastepce, G2, gdyby nie 16 GB pamięci i brak slotu na kartę oraz ekran spaprany przez nieudolny serwis to bym się jej nie pozbywał, ale cóż.

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez mr.Mad
Link to post
Share on other sites

Bez spiny człowieku. 2 miesiące temu sprzedałem nowy za 570 zł jeszcze z pokrowcem więc nie ucz ojca jak się dzieci robi. Custom Rom na 5.0 napewno będzie dostępny na Optimusa G, za dużo ludzi posiada taki telefon żeby ktoś się tym nie zajął czy to LG czy klienci indywidualni. Na allegro jest nawet za 470 zł, wysyłka zza granicy ale pamiętaj że to nie jakieś meizu czy lenovo, serwis LG w polsce działa normlanie i na podstawie paragonu/faktury marża VAT (byleby miec dowód zakupu z numerem imei) wysyłasz do nich i robią. Tak wiem bo wysyłałem tak kilka telefonów. Nie wprowadzaj autora/autorki postu w błąd bo pójdzie jeszcze do rtv agd i kupi Trend Plus za 400 zł.

 

P.S. MIAŁ BYC pisze się osobno ;) przepraszan za brak "ci" ale mam stare stery do karty ATi w sklepie i catalysty mają jeszcze swój klasyczny bug - nie da się zrobic "ci" na klawiaturze bo odpowiedzialne jest ono za uruchomienie control panel.

Edytowane przez mr.Mad
Link to post
Share on other sites

Powiem tak, Optimus raczej mnie do siebie nie przekonuje. Już bardziej podoba mi się L90 chociaż nie jestem pewna czy nie byłoby lepiej wziąć Lumii 535 jednak nadal mam obawy przed tym uszkodzeniem dotyku. :/ Podobają mi się telefony Sony, bardzo ładnie wyglądają ale jak tak szukałam to nie ma tam raczej żadnego ciekawego modelu za wyjątkiem M2, który jest naprawdę ładny jednak przekracza budżet. :/

Link to post
Share on other sites
Powiem tak, Optimus raczej mnie do siebie nie przekonuje. Już bardziej podoba mi się L90 chociaż nie jestem pewna czy nie byłoby lepiej wziąć Lumii 535 jednak nadal mam obawy przed tym uszkodzeniem dotyku. :/ Podobają mi się telefony Sony, bardzo ładnie wyglądają ale jak tak szukałam to nie ma tam raczej żadnego ciekawego modelu za wyjątkiem M2, który jest naprawdę ładny jednak przekracza budżet. :/

L90 ma lepszy procesor niż Lumia 535 bo Snapdragon 400,a Lumia ma Snapdragona 200. Co do M2 to mój poprzedni telefon. Robi wrażenie ładnego,ale tył rysuje się od leżenia na blacie. Ekran pękł po upadku na dywan z wysokości 30cm. Strasznie zamulić potrafi. Generalnie moim zdaniem nie opłacalny telefon nie mówiąc już o tragincznym aparacie który robi chyba najgorsze zdjęcia ze wszystkich smartfonów jakie miałem.

Edytowane przez MrKubecki123
Link to post
Share on other sites

Niby zostało naprawione a jednak koleżanka z forum wypowiedziała się, że ma sporadyczne problemy z dotykiem. Ja takich sygnałów ostrzegawczych nie chcę ignorować i potem bawić się w odsyłanie telefonu i wymianę mimo to, że Lumia 535 naprawdę mi się podoba.

P.S 'Na prawione' pisze się razem. ;)

Link to post
Share on other sites

Chociaż mój brat ma LG L9 na przykład i telefon dość często mu sie podcina, laguje. Nie jestem pewna czy i w tym wypadku tak nie będzie a ja wprost nie cierpię lagów i szału dostaję gdy cos takiego ma miejsce podczas sporadycznego korzystania z telefonu brata. :/

Link to post
Share on other sites

 

 

Chociaż mój brat ma LG L9 na przykład i telefon dość często mu sie podcina, laguje. Nie jestem pewna czy i w tym wypadku tak nie będzie a ja wprost nie cierpię lagów i szału dostaję gdy cos takiego ma miejsce podczas sporadycznego korzystania z telefonu brata. :/
L9 ma dużo słabszy procesor oraz wolną pamięc flash. Generalnie nie udany model. L90 nie powinien się zacinać.
Link to post
Share on other sites

Jakiś problem do meizu, które weszło na polski rynek wraz ze swoim serwisem?

Tak, mają jeden telefon w ofercie, MX4. Wielkie wejście nie ma co,

 

M2 kiepskiej jakości aparat jak wyżej napisane i wyświetlacz jak dla mnie wyblakły.

 

L9, chodzi fajnie dopóki nie zainstaluje się 5 dowolnych aplikacji typu facebook czy messenger.

 

L90, Usprawniona L9 lecz w stosunku do L9 II gorszy wyświetlacz.

 

Lumia 535, niezły telefon + pewna aktualizacja do Windows 10, problemu z dotykiem bym się raczej nie obawiał bo każdemu prodecunetowi zdarzy się kilka crapów, dla przykładu S3 które rano były martwe chodź wieczorem dzialały jeszcze dobrze - wadliwe płyty główne.

 

MyPhone Cube 16 GB - poprawiona wersje zwykłego Cube, 5 cali, 4 rdzenie, 1 gb ram, chodzi całkiem nieźle, nie wiem tylko czy naprawili błąd pierwszej generacjiu Cube - Karta pamięci czasem świrowała i kasowało się z niej wszystko, i to nie wina karty tylko oprogramowania telefonu. Powinien się zmieścic w progu cenowym.

 

Co do gwarancji telefonu LG sprowadzonego z Chin to owszem gwarancji nie ma dopóki polski pośrednik nie wyda paragonu na podstawie którego gwarancja już jest realizowana normlanie u dystrybutora LG lub jako gwarancja serwisowa, chodź tą druga radzę omijac szerokim łukiem. Niedowiarkom radzę nabrac trochę doświadczenia lub "doinformowac" się. To że telefon nie jest z polskiej dystrybucji nie znaczy że nie może byc reklamowany i prodencta, więcej inforcji udziela potencjalny sprzedawca. W Belsku-Białej w galerii Sfera również widziałem niedawno Optimusa za 649 zł nowego, więc nie wiem co złego w moim interesie że nówke sprzedałem za 570 zł, tanio kupiona tanio sprzedana czysty zarobek. Po co ma leżec na półce i tracic na wartości? Ktoś się ucieszył.

 

Widzę mnóstwo znawców tematu, jakby to powiedział Ferdynant Kiepsi - Róbta co Chceta. Ja tylko próbuje dobrze doradzic by potencjalny kupiec nie skończył z syfem który po zainstalowaniu 5 aplikacji i odebraniu 3000 sms (jak np. core plus) tnie się jak Emo i nie daje nawet rady tych wiadomości usunąc co sprowadza nas do punktu zero - twardy reset.

 

W L90 tylna klapka ma skłonnośc do odbarwień i "łapania" kolorów, mowa o wersji białej. Bez pokrowca brudzi się bardzo syzbko.

 

W M2 bez folii PiT ani rusz, rysy pojawiają się już po paru dniach użytkowania, co do twardości samego telefonu to nigdy nie uwierze w jakieś bajki typu "spadł z 30 cm na dywan i się rozbił". Moja zaliczyła lot z wysokości półtora metra na płytki, zostawiłem telefon na półce tak że 1/3 wystawała poza kant półki i gdy przyszedł do mnie klient to przy wstawaniu z krzesła potrąciłem ją ręką i sobie koziołkowała w powietrzu aż zaliczyła płytki. Nic się jej nie stało, może miałem farta.

 

Z ewentualnych propozycji chodź nie wiem czy przypadnie ci do gustu np. HTC Desire 610/510, może przeroczyc próg cenowy ale parametry ma całkiem niezłe, tylko według mnie ramki wokół wyświetlacza i wogóle budowa telefonu jest ochydna.

 

Samsung Grand Prime, poczekasz jeszcze miesąc i będą używane (miesięczne) chodziły na olx i allegro po 550 zł, niby gorszy od poprzednika (Grand 2) ale wygląda całkiem nieźle, Samsung wrócił wreszcie do stylistyki S2.

Core 2, 4.5' i 4 rdzeniowy procesor, trochę mniejszy niż poprzednicy ale sądzę że będzie to chodziło przyjemnie. Niestety, Samsung, jeżeli nie masz flagowca to zapomnij o aktualizacji.

 

Lg F60, mi przypada do gustu, wygląda ciekawie i bebchy też nie najgorsze ale tylko 4.5'.

Link to post
Share on other sites

Ktoś coś więcej może powiedzieć na temat MyPhone Cube? Nie jestem fanką tak mało znanych marek jednak ten telefon wygląda dość ciekawie. Gdzieś jeszcze w Internecie widziałam telefon firmy Goclever z 5 calowym ekranem, jednak nie wiem jak się dokładniej nazywał ten model.

Link to post
Share on other sites
Tak, mają jeden telefon w ofercie, MX4. Wielkie wejście nie ma co,

 

Tak natomiast są już zalążki tego, że duzo więcej chińskich smartfonów wejdzie do europy,a co za tym idzie i do Polski. Mnie wali gwarancja bo i tak używam chińskiego smartfona, bez gwarancji w PL. Nie pisz, że są to jakieś tam meizu czy lenovo, bo owe marki(jak i inne chińskie) w swoich modelach biją na głowę te wszystkie lg czy szajsungi w stosunku wydajność/cena. Temat już poruszałem ale Ty pewnie masz inne zdanie(jak dużo osób które hejtuje, nigdy nie posiadając żadnego z chińskich smartfonów). A napisałem w tym temacie, żeby zwrócic wam uwagę na temat jedynego sensownego dotąd argumentu, dotyczącego gwarancji na chińskie smartfony.

Edytowane przez SKOME
Link to post
Share on other sites
Ktoś coś więcej może powiedzieć na temat MyPhone Cube? Nie jestem fanką tak mało znanych marek jednak ten telefon wygląda dość ciekawie. Gdzieś jeszcze w Internecie widziałam telefon firmy Goclever z 5 calowym ekranem, jednak nie wiem jak się dokładniej nazywał ten model.

Co do tego modelu ciężko mi się wypowiedzieć. Jednakże sam używam telefonu tej firmy a dokładniej to MyPhone Luna czyli flagowca,i mam lepsze zdanie niż o Sony. Cube wygląda też bardzo spoko patrząc na design jak i na specyfikacje.

Edytowane przez MrKubecki123
Link to post
Share on other sites

 

 

Tak natomiast są już zalążki tego, że duzo więcej chińskich smartfonów wejdzie do europy,a co za tym idzie i do Polski. Mnie wali gwarancja bo i tak używam chińskiego smartfona, bez gwarancji w PL. Nie pisz, że są to jakieś tam meizu czy lenovo, bo owe marki(jak i inne chińskie) w swoich modelach biją na głowę te wszystkie lg czy szajsungi w stosunku wydajność/cena. Temat już poruszałem ale Ty pewnie masz inne zdanie(jak dużo osób które hejtuje, nigdy nie posiadając żadnego z chińskich smartfonów). A napisałem w tym temacie, żeby zwrócic wam uwagę na temat jedynego sensownego dotąd argumentu, dotyczącego gwarancji na chińskie smartfony.
 

 

A może ja chcę mieć gwarancję w Polsce, a przy 2 serwisach zwrot gotówki ?

To, że Ty tak chcesz , to nie znaczy, że każdy patrzy tylko na wydajność. Ktoś kto ma gdzieś serwis, a jest to bardzo ważna rzecz według mnie, nie znaczy, że każdy ma to gdzieś,

wiec nie pisz co chwilę, że wydajność bla bla bla. Już znamy Twój argument, a zdanie należy do autora.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...