Skocz do zawartości

Tablet 10 /9,7cali IPS z dobrymi kątami dla dzieci do auta / grania


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Berlinek,

Recommended Posts

Witam.

Szukam tabletu 10' calowego ew. 9,7' dla dzieci do gier i samochodu jako odtwarzacz{na zagłówki}.

Ważne aby ekran był IPS w wysokiej rozdziałce - aby refleksy słońca w aucie były słabsze.

 

Co możecie polecić?

 

Kupiłem KIANO Core 9,7 Quad w dobrej cenie 400zł w Auchanie....ale działa strasznie i co chwilę się wali.... aktualnie 2 raz w serwisie w ciągu 3 miechów jedyne co to obraz super nic więcej, sam się włącza, nie reaguje na ładowanie... i inne horrory zawsze przed wyjazdem z dziećmi się coś dzieje z nim.

 

Procesory Allwinnera już mam dość.....

 

Poszukuję pewnego sprzętu najlepiej z dobrymi głośnikami z boku lub z przodu.

 

Zastanawiam się nad Medion LIFEtab ale mam tablet HAUWEI Ideos s7 slim 7calowy i działa fajnie jak na starszy model i zastanawiam się nad Hauwei MEDIAPAD 10.A może Samsung Galaxy tab 2 ? ma głośniki z przodu ?

 

koszt max 500 - 700 zł a lepiej taniej :P:)

 

Pozdr

Maciej

Link to post
Share on other sites

z tabletami tak jest ze jak nie dasz przynajmniej 1000zł to bedzie mulił i zacinał i crashował, o 10 calach za taka cene to mozesz zapomniec o jakiejkolwiek plynnosci dzialania. Najlepszy wybór w tym przedziale cenowym to stary nexus 7 za 700-800zł ale on ma 7 cali, nie ma wejscia na microsd i ma inne nieprzyjemnosci, ale za to plynnie chodzi.

 

za 900zł mozesz juz miec samsung galaxy tab pro 8,4 ktory jest prawie tak samo wydajny jak galaxy tab s, a ma świetną jakość ekranu i ma wejscie na microsd.

Edytowane przez Okawaru
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Za 400 zł nie kupisz żadnego dobrego tabletu w tej wielkości. Tablety chińskie z pozoru mogą oferować dobre parametry ale są tragicznie wykonane oraz mają bardzo słabe baterie.

Ze swojej strony polecam zerknąć sobie na ten model: http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/9458642

Aktualnie w cenie niecałych 900 zł ale jest to na chwilę obecną najlepszy model do tysiaka. Zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu Full Hd i ogólne wykonanie jest niezłe. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam.

dzięki za podpowiedzi.

 

Tylko że potrzebuję 2 sztuki i 1800 zł to DUŻO.. za dużo 4 me.

Szukam czegoś tańszego o ile to możliwe.

Tablet może trochę zamulać ale nie tak aby się zwiesił i wywalił na "cyce" że nie idzie go podnieść i nic zrobić.

Tablety głównie mają być używane do bajek czasem do gier dla dzieci.

 

POTRZEBUJĘ 2 SZTUKI :) aby chłopaki się bili {najlepiej identyczne ;) }

Samsung galaxy 2 ? albo tab 3 ? 10 cali ?.......

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Kiano po 2 dniach po 3 serwisie znowu sie wali. masakra dzieci w samochodzie płaczą Chu...j!!

 

Proszę o poradę

- potrzebne są dwa DOBRE tablety minimum 9,7 do 10,1 cala

- Ekran jasny! -dobra rozdzielczość nie musi być IPS [żeby w samochodzie w słońcu coś było widać]

- nie musi być 3G/SIM{ale może),

- możliwość ładowania w samochodzie {tak... okazuje się że KIANO ma takie ścierwa które nie współpracują z ładowarkami i nawet nie mają w ofercie do nich ładowarek samochodowych!! }

- fajnie jakby była możliwość dokupienia anti szok etui dla dzieci.{coś jak Thrust shoockproof case }

- nie muszą być mega-dobre ważne aby bajki/filmy działały i gry dla maluchów

- aparat niepotrzebny/nieużywany.

- głośność z głośników dobra- w aucie są na słuchawkach ale czasem bez żeby puścić

 

Zastanawiam się nad Samsung galaxy tab 3 10.1 widziałam gdzieś takiego w etui i ładowarki mobilne są.

jakieś inne opcje ?!

Link to post
Share on other sites

Do 900 zł masz Galaxy Taba 4, Lenovo Yoga, Asus memopad 10 i lg gpad 10.1. normalnie bym z tych czterech polecił Yogę bo ma najlepsze bebechy (mylę się?), lecz nie wiem jak się ona sprawdzi przy mocowaniu do zagłówka z powodu swojej baterii.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info.

 

Yoga odpada.LG pad też.

 

galaxy tab 3 mocno jest słabszy od tab 4 ?


Witam.
Przeczytałem internet no może pół... :)
Jak wygląda sprawa z ładowaniem baterii w samochodzie ?
Przeczytałem że w galaxy tab 3 10.1 jak podłączę ładowarkę 2A to tablet sienie ładuje.
Ładowanie następuje tylko przy wygaszonym ekranie.. !? WTFak!>?
tzn. że ja młody będzie oglądał przez długą trasę bajki to bateria się wyczerpie ?
Czyli musie robić przerwy ?
Taaaka lipa ?!
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...