Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zerkałem teraz na olx i jest sporo nowych tak około 1850 zł. Niektóre pudełka nawet są nawet jeszcze zafoliowane
Zawsze można znaleźć jakiś w pobliżu, jechać sprawdzić i ewentualnie kupić :)

W sieciówkach faktycznie około 2300

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Własnie widziałem oferty na olx i tez o tym myślałem, pisza tam że telefony są z sieci np;play po prostu ktoś wziął ponieważ miał przedłużenie umowy a telefon mu jest nie potrzebny i go sprzedaje

Tak, takie egzemplarze z dowodem zakupu śmiało możesz kupować - pod warunkiem, że zakupu z olx dokonasz osobiście. Żadne przesyłki na OLX nie wchodzą w grę - nie daj się oszukać. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No dokładnie jeżeli jest oryginalnie zapakowany, i pokaże mi rachunek to wtedy będę brać a czy mogli byście ewentualnie mi polecić coś innego gdybym nie mógł znaleść iphona? coś do 1850-1900 zł / z dobrym wyświetlaczem aparatem nie tnący się najlepiej android 

Link to post
Share on other sites

Przesadzacie trochę z tym olx. Nie każdy jest oszustem i niektórzy serio chcą coś uczciwie sprzedać. A jeśli ktoś się boi niech poprosi sprzedawcę o wystawienie produktu np na allegro specjalnie dla niego. Ja tak zrobiłam ostatnio kupując książkę ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przesadzacie trochę z tym olx. Nie każdy jest oszustem i niektórzy serio chcą coś uczciwie sprzedać. A jeśli ktoś się boi niech poprosi sprzedawcę o wystawienie produktu np na allegro specjalnie dla niego. Ja tak zrobiłam ostatnio kupując książkę ;)

No masz rację, ale jeśli sprzedawca nie będzie chciał/mógł wystawić na allegro, to zakupy na olx nie mają nic wspólnego z bezpieczeństwem - żadnego dowodu zakupu, żadnej wiarygodności danych sprzedającego. Zakup bezpośrednio z olx (zakup wysyłkowy) nie jest bezpieczny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...