Skocz do zawartości

Recommended Posts

Obecna specyfikacja:

 

Mobo: Asus P7H55-m LE (najsłabsza część PC, totalna budżetówka)

CPU: Intel Core I3-530

GPU: Radeon 7850 OC 2Gb MSI

Ram: 8Gb DDR3 1600Mhz

Zasiłka:  SilentiumPC Deus M1 650w PSU 80Plus Bronze

 

Upgrade ma być głównie pod gry, myślałem o zmianie procesora, ale pewnie razem z nim musiałbym wymieniać płytę główną. Upgrade mam zamiar robić w wakacje, ale lubię wcześniej zebrać informacje, może trafię na jakieś promocje czy coś takiego. Oczekuję jak najlepszych FPS za tą cenę, nie wymagam fajerwerków graficznych, po prostu wyciągnąć co się da za tą forsę. Używki mnie raczej nie interesują (chyba że na gwarancji).

Link to post
Share on other sites

To nie giełda, ceny nie zmienią się przez ten czas zbytnio, a więcej forsy nie uzbieram. I tak zastanawiam się nad konsolką bo granie na PC powoli staje się nieekonomiczne finansowo. Nie oczekuję przewidywania cen na przyszłość tylko zgodnie z tymi jakie obowiązują teraz :P

Link to post
Share on other sites

To nie giełda, ceny nie zmienią się przez ten czas zbytnio, a więcej forsy nie uzbieram. I tak zastanawiam się nad konsolką bo granie na PC powoli staje się nieekonomiczne finansowo. Nie oczekuję przewidywania cen na przyszłość tylko zgodnie z tymi jakie obowiązują teraz :P

Tu byś się zdziwił, ceny np od wakacji ceny bardzo się zmieniły. Przykładowo samo i5 4690k poszybowało o 200zł w góre. 

 

Wszystko zależy tutaj od okresu w jakim kupujesz i od ceny dolara, sztucznych marży itp.

 

Kolega wyżej ma rację. Najlepiej napisz tydzień lub 2 przed zakupem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...