Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie szkoda ci kasy na G3?

 

A co proponujesz? G2 Czy HTC ONE E8?

 

Resolution Changer na CM.

Na Cloudy ROMie i stocku niestety działa tylko texdroider zbijający DPI do 530. Niżej na tych ROMach się nie da.

 

No ja właśnie chciałbym zostać na stocku, a jak jest z wydajnością z G3 bez przeróbek? jak z baterią?

Link to post
Share on other sites

Obczaj Cloudy G3. Ma wszystko to co stock, jest szybszy i może otwierać w 2 oknach każdą aplikację. Możesz równocześnie grać i oglądać YT.

 

Wydajność stocka to jak dla mnie śmiech biorąc pod uwagę fakt , że to flagowiec a jego młodszy, tańszy brat działa wyraźnie płynniej. Nie jest to jakaś totalna zamuła ale można to porównać do starego Touchwiza. 

Link to post
Share on other sites

G3 jest szybki ale łapie laga czasami. Z resztą G2 też (w takim samym stopniu), ale nie płacisz za niego chorych pieniędzy.

 

Ja powiem szczerze że KOMPLETNIE nie rozumiem rozdzielczości większej niż FHD w smartfonie.

 

Słuchaj, pieniądze są twoje, ale szczerze mówiąc poza lepszym aparatem (lepszym, ale wciąż pozostawiającym wiele do życzenia) nic nie dostajesz - różnic w szybkości działania nie uświadczysz zbytnio.

 

G2 to naprawdę dobry smartfon i w swojej cenie tylko porównywalny chyba tylko z Xperia Z1 i SGS4+

Link to post
Share on other sites

To jak uważasz warto kupić G3 czy raczej nie? Podobno na tym najnowszym roomie v20i problemów nie ma z płynnością.

Posiadam od paru tygodni i nie narzekam. W kwestii płynności telefonu jestem przewrażliwiony. Tyle , że ja siedzę na Cloudy.

 

Ta słuchawka ma jedną , niewątpliwą i wyróżniającą zaletę. Ekran 5.5 a rozmiary takie jak SGS5 czy Xperia Z2.

Bardzo wygodnie leży w łapie. Robi przyzwoite zdjęcia jak na telefon ( w porównaniu do G2 sporo lepsze , moim zdaniem lepsze od Z1 czy Z2, w porównaniu do S5 - nie wiem). No i ma ciekawy design ale to już kwestia gustu.

Link to post
Share on other sites

Co masz na myśli?

Prosty przykład. Jakieś obracające się kółko jako znacznik ładowania. Może obracać się płynnie, z równą prędkością, ale bardzo długo, na przykład 5 sekund. Wtedy telefon jest płynny, ale nie jest szybki.

Link to post
Share on other sites

Stock nawet płynny nie jest. Niestety QHD robi swoje po całości. No chyba że na V20i faktycznie coś ruszyło. Ostatnio stocka widziałem w wersji H.

 

E/ Sorki, to jednak była wersja i.

Link to post
Share on other sites

Żeby zapłacić za telefon 2200 zł i bawić się roomami beż cenne.

Moja Xperia L też się muli, a bebechy te same co w HTC One sv.

Nie chciałbym się nadziać na minę a G3 mi się nawet podoba.

Edytowane przez tomasz00
Link to post
Share on other sites

 

 

Żeby zapłacić za telefon 2200 zł i bawić się roomami beż cenne.

Kwestia upodobania. Ja dzień po kupieniu G2 wgrałem custom roma, custom recovery, root, busybox,  xposed z około 6 modułami, viper4android, mod na aparat 4k/filmowanie w 120 fps. Roboty na może 3 godziny, spokój do czasu wymiany telefonu a funkcji więcej niż w nowych flagowcach.

Link to post
Share on other sites

Kwestia upodobania. Ja dzień po kupieniu G2 wgrałem custom roma, custom recovery, root, busybox, xposed z około 6 modułami, viper4android, mod na aparat 4k/filmowanie w 120 fps. Roboty może 3 godziny, spokój do czasu wymiany telefonu a funkcji więcej niż w nowych flagowcach.

No tak ale to twój wybór, a pomiędzy wyborem a koniecznością jest różnica

Link to post
Share on other sites

Konieczność to jest w przypadku starych andków z 512 mb ramu i z S3. Cała reszta chodzi dobrze. Taki g3 jest jest jak najbardziej zadowalający, z tym że lekko ustępuje innym flagowcom i niektórych kwestiach, a w innych jest lepszy.

Link to post
Share on other sites

LG dzisiaj zmiażdzyło system! LG G4 jest w przedsprzedaży za 2599zł i to jeszcze ze skórzaną obudową. Jak dla mnie to w tym roku G4 wygrywa wyścig zbrojeń i jak za miesiąc dwa sprzedam SGS 6 którego właśnir kupiłem to z produktem LG też się zapoznam bliżej.

Link to post
Share on other sites

Jakiej lupy. Idź do sklepu i obczaj. Jak na moje oko to nie ma różnicy za bardzo.

Na monitorze PC niestety tak jest, więc myślałem że w tym przypadku też tak jest

 

G3 dostanie androida 5.1?

Edytowane przez tomasz00
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...