Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jest ktoś kto ma porównanie szybkości G3 do np. flagowców Sony czy HTC? Byłem dziś w markecie i jeśli ów egzemplarz z andkiem 5.0 nie był walnięty albo zajeżdżony to zamieniłbym petardę na powolniaka. Spodziewałem się , że może być ciut wolniej od Z Ultra ale chyba nie aż tak.

Link to post
Share on other sites

To egzemplarze sklepowe maja nasciagane wiele gowien i powlaczane wiele niepotrzebnych rzeczy co je znacznie spowalnia. Oczywiście G3 nie jest tak szybki jak Sony czy HTC, ale nie przymula tak bardzo jak zasmiecony TouchWiz.

Wyjątkiem jedynie Note 4, któremu pozabierano zbędne aplikacje i inne zamulacze.

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

Któy z tych telefonów jest najlepszy pod względem czas pracy, a podzespoły?

Motorola Moto E 4G

LG G2 Mini

LG Spirit

Sony Xperia ZR LTE

Porównanie:

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/8019/10550/7124/10427/

Według mnie nie warto brać starych konstrukcji, a poza tym przyjemność z korzystania będzie największa w LG Spirit, myślę, że jest to jedyna opcja warta rozważenia w tym zestawieniu. Poza tym trzeba pamiętać, że sam android 5.0 wniósł usprawnienie w systemie zarządzania energią.

Link to post
Share on other sites

Xperia ZR hmm podzespoły jak Xperia Z. Podobno cała seria Z dostanie znaczy w 100% ale czy ZR uznają jako serie Z? Tak samo jak by aktualizowali Xperia S to Xperia SP tez by miala dostac takiego samego androida? Nie jestem tego pewien. :/ Ale na stronie SONY dotyczącej aktualizacji jest napisane, że następna wersja to 5.0 więc raczej dostanie. :) Ale mało takich Xperii ZR jest na rynku więc nie wiem. Pamietaj, że ma tylko 8 gb wbudowanej pamięci. Przy takich podzespołach i rozdzielczości 720x1280 powinien smigać aż miło. :)

Link to post
Share on other sites

Hm mam w dłoni właśnie g2 mini i Xperie z :) gdyby nie system Ztki to by działał pewnie plynniej niż g2 mini ale g2 mini w mojej opinii na chwilę obecną jest szybsza (plynniejsza) może po aktualizacji do 5.0 to się zmieni :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...