Skocz do zawartości

Wymiana zasilacza


Recommended Posts

  1. Budżet: do 400zł
  2. Procesor: Intel Core i5 3570k @ 3.40GHz
  3. Karta Graficzna: GTX 970
  4. Czy podkręcasz: W planach OC CPU
  5. Czy planujesz multi-GPU: Nie
  6. Specjalne wymagania: Brak
  7. Własna propozycja: -

Witam, posiadam aktualnie zasilacz Thermaltake Litepower 600W (LT-600AL2NL). Chciałem zapytać czy konieczna jest wymiana w/w zasilacza na nowy przy zmianie karty graficznej z GTX660 na GTX970 oraz podkręceniu procesora do ~4.4GHz. Dodaję też iż aktualnie posiadam chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan PRO HE924. Jak mniemam przy takim OC wymiana tego cooler'a będzie konieczna. W takim razie prosiłbym od razu o polecenie jakiegoś.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Absolutnie nie.

Ten zasilacz spokojnie poradzi sobie z GTX 970 i podkręconym procesorem( 4,4 GHZ)

Ta karta będzie pobierała mniej prądu niż twoja obecna.

Chciałbym cię tylko uprzedzić, że z kartami serii 970 posiadającymi 4 GB pamięci vram były ostatnio problemy.( przycinki w grach które zużywają te 4 gb).

Na chłodzeniach się nie znam ktoś inny poleci ci co wybrać.

Pozdro.

Edytowane przez dudix22
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Czytałem o tych problemach dotyczących GTX 970 i zacząłem się zastanawiać czy jest sens brać kartę od zielonych. Oglądałem też Radeony ale tam pobór mocy jest większy niż 970. Poczekam jak to zostanie rozwiązane przez Nvidie

Edytowane przez Saixen
Link to post
Share on other sites

4.4GHz. Dodaję też iż aktualnie posiadam chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan PRO HE924. Jak mniemam przy takim OC wymiana tego cooler'a będzie konieczna. W takim razie prosiłbym od razu o polecenie jakiegoś.

Ten spartan piernie nie da rady %-)  Ile masz kasiory na nowy chłodzenie? 

 

 

 

Podobno nvidia wypościła sterowniki, które mają to naprawić,
 Ściema na całego  :wariat:
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...