Skocz do zawartości

Koszyk do radiatora Pentagram Karakorum na LGA775


Recommended Posts

Witam.

Ponieważ podczas pracy procek osiągnął taką temperaturę, że się wyłączył zdemontowałem chłodzenie i okazało się, że plastikowe mocowania tego czarnego okrągłego plastiku (nie jestem pewien czy to nazywa się koszykiem czy gniazdem czy jakoś inaczej :P) a dokładniej dwa z czterech po prostu ułamały się i radiator nie przylega do procka. W związku z tym jak powyżej poszukuję takiego mocowania najlepiej wraz z tymi czterema kołeczkami wciskanymi w ten koszyczek.

 

Na tej stronie w części poświęconej temu chłodzeniu można zobaczyć o co mi chodzi (na odpowiednim zdjęciu w prawym gónym rogu się znajduje to co potrzebuję).

http://chlodzenie.net/reviews/test-zestawow-chlodzacych-na-lga775/

 

Ponadto jeżeli ktoś jest pewien, że mogę dopasować ten koszyk z innego chłodzenia to też będę wdzięczny za podpowiedzi z jakiego.

 

Jeżeli ktoś posiada w starociach coś takiego to będę wdzięczny za info wraz z ceną za jaką mogę to nabyć. Nie chce mi się kupować całego nowego chłodzenia za 50 - 100 zł jak poprzednie nie licząc tego nieszczęsnego koszyczka jest sprawne i w 100% spełnia swoją funkcję.

 

Dodam, że chwilowo nie mam stałego dostępu do netu więc będę się starał zaglądać regularnie klika razy dziennie o ile będzie to możliwe :)

Dziękuję z góry i pozdrawiam.


http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-zalman-cnps90f-wentylator-cpu-622979/

 

Czy ktoś jest w stanie potwierdzić mi, że koszyk od tego zestawu pasowałby do mojego? Bo jeżeli tak to temat byłby do zamknięcia... Miałem nadzieję, że uda się coś taniej ale jak nie to byłaby chyba najtańsza opcja...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...