Skocz do zawartości

Problem z Nowym Systemem.


Recommended Posts

Witam. Mam..pewien problem posiadam Laptopa Toshiba Satellite C650D-12J .. jest on po wymianie dysku w sklepiej komputerowym , a problem polega na tym iż wszystko było okej dostałem laptopa z powrotem z wgranym system wszystko było okej..Ale w pewnym momencie system zaczął mulić , więc postanowiłem zrobić Format i wszystko jest okej , formatuje każdą partycje a nawet posuwałem i podzieliłem od nowa , system pięknie się instaluje. Włącza się i gdy wyłączyłem komputer i włączyłem na nowo wyskoczył tryb naprawy systemu..wiec pomyśląłem ze może coś nie tak wiec spróbowałem naprawić nic to nie dało , zainstalowałem jeszcze raz i znów to samo wylaczyłem laptopa i włączyłem i znów naprawa systemu...System jest całkowicie świeży nic na nim nie ma.. Proszę o pomoc nie wiem gdzie leży problem. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Uruchomiłem Narzędzie do Naprawy systemu i wyskoczył komunikat: Jeśli do tego komputera zostało niedawno podłaczone urządzenie takie jak aparat fotograficzny lub przenośny odtwarzacz muzyczny odłącz je i uruchom ponownie komputer. Nie wiem o co chodz bo nie mam nic podłączone do komputera. Dosłownie nic. Wiec nie wiem o co chodzi i cały czas ten sam problem. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Spróbuj wyczyścić dyski zaninstalowac system od nowa.

Zbootój z płytki, jak będziesz miał wybór na którym dysku postawić OS-a naciśnij Shift+F10.

W konsoli wpisz:
DISKPART enter

CLEAN enter

zamknij okienko konsoli i jeszcze raz podziel dysk na partycje i zainstaluj Windowsa.

 

OCZYWIŚCIE ZRÓB BACKUP DANYCH Z DYSKU

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...