Skocz do zawartości

Słuchawki do FPS-ów i muzyki. Dobry bass ale i ostre wysokie tony.


Recommended Posts

Witam serdecznie.
Posiadałem (nie)sławne słuchawki Planatronics Gamescom 380 i byłem z nich niesamowicie zadowolony.
Jakość dźwięku była wspaniała, lecz miał one swoje wady. Mikrofon był tragiczny a same słuchawki brudziły się niesamowicie łapiąc kurz.
Zamieżam zakupić słuchawki do 200zł, lecz nie chcę dokładnie tego samego modelu swoich starych słuchawek.

W dużym skrócie. Szukam słuchawek które mają dźwięk ostry, jednocześnie mając wyraźny i przyjemny bass.. Rzeczą niezbędną będzie mikrofon.
 

 

Budżet (>/</~ kwota): 200zł

Czego potrzebujesz? (słuchawki, głośniki, amplituner, toster z Wolfsonem): Słuchawek...

Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy): FPS-y (dobre odwzorowanie dźwięku przestrzennego) i muzyka (Metal, rock, ale i często dubstep, drumstep...)

Źródło (czyli do czego podepniemy dany sprzęt): Zintegrowana karta dźwiękowa taniej nieokreślonej płyty głównej. Jeżeli to możliwe proszę zaproponujcie tanią kartę zewnęrzną.... czy coś żeby wycisnąć z dźwięku 100% potencjału.
Oczekiwania 
(czego oczekujemy od urządzenia): To co już opisałem. Słuchawek o jakości dźwięku czystego, ostrego i wyraźnego przy głębokich basach... no i mikrofonu ;)
 

Link to post
Share on other sites

Może Corsair Raptor HS40 ?

Mam je ponad pół roku i nie mogę narzekać, w grach wypadają wzorowo do tego system 7.1 to uwydatnia.

Jeśli chodzi o muzykę, osobiście preferuję mocniejsze nuty w deseń Disturbed i dźwięk miodzio. Nie wiem co masz na myśli pisząc ostry ale talerze perkusji słychać znakomicie. Z niższymi tonami też nie ma problemu.

Śmiało mogę je polecić, a cenowo w granicach 200żl

http://www.morele.net/sluchawki-corsair-raptor-hs40-7-1-usb-gaming-ca-9011122-eu-616471/

 

Dodam że są bardzo wygodne :)

Link to post
Share on other sites

HyperX Cloud, są agresywne z dość ostrą górą oraz podbitym basem. Powinny się sprawdzić. Cena wyższa niż zakładany budżet. Innych słuchawek z podobnych charakterem oraz mikrofonem nie znajdziesz. Praktycznie wszystkie "gejmingowe", plastikowe zabawki pokroju SS Syberii, czy innych nauszników Razera mają dość przebasowiony charakter oraz brak im detaliczności i wysokich.

 

Jeśli chcesz zaoszczędzić to idealnie wpasują się Superlux HD681/668B, to bardzo fajne słuchawki. HD681 grają już z kartofla i mają wysoką skuteczność, są jasne, sporo góry i dołu. HD668B mają nieco większą impedancję, wymagają trochę mocniejszego źródła, ale integra także je napędzi. Mają nieco bardziej wyrównane pasmo, są trochę ciemniejsze w brzmieniu.

Link to post
Share on other sites

HQ-90 = Takstar Pro80 = HyperX Cloud

 

Z czego pierwowzorem są Takstary Pro80, występują na rynku już chyba ponad 2 lata, reszta to tylko rebrandy, produkt ten sam w gruncie rzeczy.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedzi.
Jeżeli mój budżet się nie zwiększy, zamówię Raptor HS40 z 7.1.
W razie zwiększonego budżetu, słuchawki HyperX cloud wyglądają świetnie a i są polecane.
Oczywiście po zamówieniu postaram się napisać ich recenzję i czego się spodziewam.
Moje aktualne słuchawki to Genesis HX88 i ODRADZAM ich zakup. Są niesamowicie zmulone, dźwięk jest beznadziejny. Jedyne co mogę pochwalić to dobry mikrofon...

Link to post
Share on other sites

 

 

Jeżeli mój budżet się nie zwiększy, zamówię Raptor HS40 z 7.1

 

 

 

Moje aktualne słuchawki to Genesis HX88 i ODRADZAM ich zakup. Są niesamowicie zmulone, dźwięk jest beznadziejny.

 

Czyli zamienisz gó**o na gó**o. I znów będziesz szukał słuchawek. Czy kiedykolwiek widziałeś te "raptory" polecane w innych tematach? Ja jakoś nie, no ale lepiej posłuchać jakiegoś gościa, którego pierwszy raz widzę piszącego w tym dziale, bo słuchawki ładnie wyglądają i mają "dźwięk 7.1 na USB". Porażka Panowie. Fexxer podał Ci jakie słuchawki, ale lepiej wybrać świecidełko z dźwiękami jak z kibelka.

 

 

 

A między hyperx a logitech g35 czy g35 są tylko przereklamowane drogie słuchawki?

 

Tak g35 są przereklamowane. Ile razy trzeba jeszcze to napisać?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli zamienisz gó**o na gó**o. I znów będziesz szukał słuchawek. Czy kiedykolwiek widziałeś te "raptory" polecane w innych tematach? Ja jakoś nie, no ale lepiej posłuchać jakiegoś gościa, którego pierwszy raz widzę piszącego w tym dziale, bo słuchawki ładnie wyglądają i mają "dźwięk 7.1 na USB". Porażka Panowie. Fexxer podał Ci jakie słuchawki, ale lepiej wybrać świecidełko z dźwiękami jak z kibelka.

 

 

 

 

Tak g35 są przereklamowane. Ile razy trzeba jeszcze to napisać?

 

Śmiechłem.

 

Fajnie że jesteś tylko hejterem i wypowiadasz się rzucając gównem tu i tam.

Może jakieś konkrety? Skoro twierdzisz że zamieniam "gó**o na gó**o" to czemu samemu nie poleciłeś mi  żadnych słuchawek z ostrym dźwiękiem? Podbite wysokie tony? Nie? Ah. No tak... Nie podasz zadnych, ponieważ samemu jesteś gównem z problemami?

 

"Porażka panowie" Uuu. Sporo hejtu.

Proszę ja cię. Wyjdź i nie wracaj skoro nie potrafisz wypowiedzieć się w sposób cywilizowany. Znając twoją opinię mógłbym rozważyć ją. Niestety.. Cóż. ;)

 

Also.

Jest sposób na zamówienie słuchawek na "Wypróbowanie"? Po czym można by było je odesłać i odzyskać pieniąze? 

Sprawdził bym dźwięk, czy są wygodne, jakość mikrofonu.. Jeśli by mi nie odpowiadały mógłbym je po prostu zmienić na inne ;)

Zakupując z morele miałbym taką możliwość?

Co do superluxów.

Miałem z nimi do czynienia. Ich niskie tony są słabe, wręcz niesłyszalne i nieprzyjemne, a największym ich minusem jest to że są niewygodne. 

Pracuję, gram, słucham muzyki i spędzam dużą część swojego czasu przy komputerze, dlatego szukam słuchawek wygodnych.

Czekam na alternatywę HyperX Cloudów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Śmiechłem.

 

Fajnie że jesteś tylko hejterem i wypowiadasz się rzucając gównem tu i tam.

Może jakieś konkrety? Skoro twierdzisz że zamieniam "gó**o na gó**o" to czemu samemu nie poleciłeś mi  żadnych słuchawek z ostrym dźwiękiem? Podbite wysokie tony? Nie? Ah. No tak... Nie podasz zadnych, ponieważ samemu jesteś gównem z problemami?

 

"Porażka panowie" Uuu. Sporo hejtu.

Proszę ja cię. Wyjdź i nie wracaj skoro nie potrafisz wypowiedzieć się w sposób cywilizowany. Znając twoją opinię mógłbym rozważyć ją. Niestety.. Cóż. ;)

Tak pan hejter potrafi tylko hejtować, na tym forum tyle razy było napisane że te gejmingowe słuchawki to złom a nowi ciągle tu przychodzą i dalej tylko "a może razer czy, a może steelseriesy". Użyj wyszukiwarki, w każdym temacie take słuchawki są definitywnie odradzane, więc sobie o tym poczytaj. Mi też zaczyna się nudzić wałkowanie tematów w których autor zamienia tanie gó**o na drogie gó**o "w celu poprawy jakości dźwięku", więc nie dziwi mnie wypowiedź @SKOME

Link to post
Share on other sites

 

 

Śmiechłem. Fajnie że jesteś tylko hejterem i wypowiadasz się rzucając gównem tu i tam. Może jakieś konkrety? Skoro twierdzisz że zamieniam "gó**o na gó**o" to czemu samemu nie poleciłeś mi żadnych słuchawek z ostrym dźwiękiem? Podbite wysokie tony? Nie? Ah. No tak... Nie podasz zadnych, ponieważ samemu jesteś gównem z problemami? "Porażka panowie" Uuu. Sporo hejtu. Proszę ja cię. Wyjdź i nie wracaj skoro nie potrafisz wypowiedzieć się w sposób cywilizowany. Znając twoją opinię mógłbym rozważyć ją. Niestety.. Cóż. ;)

 

Po co miałem coś pisać skoro dokonałeś już wyboru? Czy ja Cię nazwałem gównem? Po tym co napisałeś pewnie tak bym zrobił ale trochę kultury. Ile razy trzeba napisać, że słuchawki "GEJmingowe" sa nic nie warte? Napisałem konkret - czy gdziekolwiek te słuchawki są polecane ? Mówie tu o normalnym forum, przez normalnych użytkowników,a nie fanbojów "gejmerów" czy osoby najwidoczniej z wadą słuchu, skoro nie potrafią usłyszeć różnicy między normalnymi słuchawkami,a tym czymś. Napisałem sporo w tym dziale i generalnie temat się powoli wyczerpuje, a już na pewno dla Was drodzy GEJmerowcy szukający świecidełka grającego jak zza ściany. Ileż to już tu takich teamatów było? Ileż to po kupnie podobnych wyrobów słuchawkopodobnych było tematów, że coś nie działa, jakieś szumy itp.? Widzę, że jesteś nowym użytkownikiem i zaczynasz jak reszta idiotów, którzy piszą takie posty, gdy ktoś zwróci uwagę nt. słuchawek GEJmingowych i powie o nich prawdę. Idź dalej w tym kierunku drogi ałdiofilu. Ahhh suuperlux hd681 mają słabe niske tony, wręcz niesłyszalne? I powiesz też, że góra pewnie jest niesłyszalna , tak? Zapraszam do laryngologa.

 

Btw,. Chcesz kupić rozumiem dobre słuchawki koniecznie z mikrofonem z podbitymi wysokimi i wyraźnie słyszalnymi niskimi? Odp. Nie ma takich słuchawek w tej cenie. Przynajmniej normalnych firm zajmujących się produkcją słuchawek ,a nie wyrobu imitującego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...