Skocz do zawartości

Zawieszanie się dźwięku po włączeniu komunikatora głosowego


Recommended Posts

Witam,

 

Mój sprzęt:

Dysk: Crucial SSD M500 120GB SATA3 (CT120M500SSD1)

Zasilacz:Thermaltake Smart SE Modular 630W

Karta graficzna:Gigabyte GeForce GTX770 OC 2GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-Express

Pamięć:Crucial DDR3 8GB 1600MHz Ballistix Sport XT CL9

Płyta główna:Asrock H87M Intel H87 LGA1150 BOX

Procesor:Intel Core i5-4570 LGA1150 BOX                                                           

Karta dźwiękowa:AIM SC808

 

Korzystam od dłuższego czasu z programu do komunikacji głosowej Raidcall, parę dni temu nagle dźwięk przestał działać. Teraz zawsze jak włączę Raidcall'a to cały dźwięk na komputerze się wiesza i muszę wejść w program od karty dźwiękowej (Xear Audio Center) i wyłączyć/włączyć przez niego słuchawki. Dzieje się tak tylko w Raidcallu, inne komunikatory głosowe lub inne aplikacje działają bez zarzutów. Za każdym razem gdy dźwięk się wiesza w Dzieniku Zdarzeń od Windowsa pojawia się wpis z błędem:

 

 

"Nazwa aplikacji powodującej błąd: AUDIODG.EXE, wersja: 6.3.9600.17415, sygnatura czasowa: 0x54503ea8

Nazwa modułu powodującego błąd: ntdll.dll, wersja: 6.3.9600.17278, sygnatura czasowa: 0x53eebd22
Kod wyjątku: 0xc0000374
Przesunięcie błędu: 0x00000000000f0d6c
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x488
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d03f03772b54f6
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Windows\system32\AUDIODG.EXE
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll
Identyfikator raportu: c54e7418-aaf6-11e4-82a1-bc5ff4e40780
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: "
 
 
 
Próbowałem przeinstalować zarówno program jak i sterowniki do karty dźwiękowej. Wyłączyłem też zintegrowaną kartę dźwiękową w BIOSie. Przeskanowałęm też komputer w poszukiwaniu wirusów(Malwarebytes i Avira) i  sprawdziłem rejestr za pomocą Glary Utilities.
 
Macie jakieś pomysły co może być przyczyną tego problemu?
Edytowane przez damianos11
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...