Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, wpadłem na "genialny" pomysł. Otóż mam pracę zdalną, w domu. Wiadomo jak to działa, wszystko rozprasza... :)

Mój pomysł jest taki, żeby stworzyć na komputerze 2 konta, pierwsze "rozrywka" z facebookiem, radio. komunikatorem, steamem, wszystkim, drugi do pracy, bez zadnych rozpraszaczy.

 

Zanim wezmę się do tworzenia drugiego konta, chciałbym się spytać, czy może jest jakiś łatwiejszy sposób? Jakaś warta polecenia aplikacja? :) Ogólnie, zależy mi żeby mieć 2 pulpity z dwoma zupełnie innymi zestawami ikon, programami startowymi i pierdołami działającymi w tle. Ważne żeby nie oddziałały na siebie, jak jestem na profilu "praca", chciałbym mieć włączone np. przeglądarke, komunikator itp. na profilu "rozrywka", ale żeby to mi nie wyskakiwało na profilu "praca", tylko żebym mógł nadrobić jak wrócę do "rozrywka" i odwrotnie :) Jest łatwiejsza opcja niż 2 konta? :

 

Pozdrawiam! 

Edytowane przez unquadium
Link to post
Share on other sites

ja nie wiem czy ubuntu nie ma takiej opcji i to na jednym koncie ze robisz cos na jednym pulpicie a jak przesuniesz to masz drugi pulpit i robisz tam zupelnie co innego ale to musialbys pogadac z kims kto ma ubuntu bo ja mialem ten system w rekach pare minut u wujka i wlasnie ten bajer z kilkoma pulpitami mi sie spodobal :)

Link to post
Share on other sites

Nie do końca o to mi chodziło..

Jak wspomniałem, chciałbym mieć 2 odizolowane od siebie środowiska. Nic mi nie da zmiana pulpitu z ikonkami, jeżeli w tle ciągle gra muzyka, komunikator ciągle jest włączony i wyskakują mi powiadomienia z przeglądarki z pierwszego pulpitu :(

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...