Skocz do zawartości

Czy mogę zrobić jakoś sam mikrofon ze sluchawek usb?


Recommended Posts

Popsuły mi się sluchawki pod usb wyłamalo się to co wkłada się w port usb podłączając.Mam takie pytanie czy mógłbym jakoś podłączyć do tego jacka zwykłego od jakiś starych sluchawek żeby działał sam mikrofon?? Niedługo kupię nowe ale pogralbym sobie i pogadał na tsie tak na szybko

Link to post
Share on other sites

Każde głośniki dynamiczne (a takie masz w słuchawkach) działają jako mikrofon. Podłączasz kabelki do "jacka" i masz prosty mikrofon :)

Link to post
Share on other sites

Nie do końca o to mi chodzi.Te słuchawki to posiadają mikrofon.Działał kiedy słuchawki były sprawne a teraz wylamała mi się ta końcówka pod usb.Słuchawki to Creative HS coś tam nie mogę znaleźć dokładnej nazwy ale nauszne otwarte z mikrofonem podłączane pod usb.Chce jakoś odseparować sam mikrofon i z tej płytki usb podłączyć go do jacka ale nie wiem czy to będzie tak działać i kabelkow jest dużo dolacze zdj.

O tak to mniej więcej wygląda i teraz pytanie jak podlączyć do jakiegoś jacka tylko mikrofon i jak rozróżnic które kabelki na płytce to od mikro i czy są szanse,że takie coś będzie działać?

http://obrazki.elektroda.pl/6912173900_1396124196.jpg

Edytowane przez grzechu9797
Link to post
Share on other sites

Po treści wpisów można wywnioskować, że nie masz pojęcia o tym co robisz. Nikt na odległość nie będzie za Ciebie lutował a także uczył Cię elektroniki.

 

Kup nowe słuchawki i daj sobie z tymi spokój.

Link to post
Share on other sites

Tu Cię zdziwię bo mam lutownice i umiem lutować:) Chodzi mi tylko o to które kabelki są od mikrofonu i czy będzie działać jak pod jacka podłączę.

 

Kup nowe słuchawki i daj sobie z tymi spokój.
  świetna rada fachowcy,dzięki Tobie już wszystko wiem:)
Link to post
Share on other sites

 

 

Chodzi mi tylko o to które kabelki są od mikrofonu
 

 

Takie pytania to proponuję zadawać Panu Maciejowi z TVN.

 

 

 

czy będzie działać jak pod jacka podłączę.

 

Jak wiesz który kabel i dobrze podłączysz to będzie działać.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...