Skocz do zawartości

Wycena mojego kompa (4690k, 780 ti)


Recommended Posts

Witam. Jak w temacie, proszę o wycene mojego kompa. Złozyłem sobie takiego w sumie dla sportu, jak tylko wyjdzie wiesiek 3, to leci na częsci lub w całości. Specyfikacja:

 

 

 

CASE: Fractal design arc midi. Stan 5+, kupiona jako uzywke, sporo w niej brakowało, ale dorobiłem/dokupiłem. Nózki dorabiane w zakładzie tokarskim z żywicy, pomalowane na złoto, wyglądają jak oryginalne, tylko wkurzał mnie ten kiczowaty łamliwy plastik. Oczywiście mają gumki antyposlizgowe pod spodem jak oryginały. Frontowy grill i topowy pomalowany na żółto, podobnie jak wszystkei śledzie i klatki dysków. Dodatkowo ma ledy w koloże żółtym. Obudowa ma okno z pleksi, dodatkowo ma wycziszenie na bokach (nie wiem czy było fabryczne, taką kupiłem).

 

GPU: Gtx 780ti od zotac. Ładnie komponuje się kolorystycznie z resztą zestawu. 1.5roku + 5 lat gwarancji na podstawie faktury.

 

CPU: 4690k/4670k (jeszcze nie kupiony), będzie to raczej sztuka bez gwarancji, kręcąca się do 4.5ghz, więcej nie potrzebuje.

 

MOBO: MSI Z87 mpower max. Ma podobno uszkodzone wifi, bo jeden z pinów w sockecie został wyłamany. Nie będe próbował naprawiać.

 

RAM: 2x4gb gskill 1333 mhz cl9, będę je kręcił do 1600mhz. Dodatkowo radiatory OCZ Reaper, pomalowane na żółto, heatsink na złoto.

 

HDD: Jeszcze nie zdecydowałem co tam wsadze. Ale u siebie mam seagate barracuda 1tb sata 2 i on pewnie będzie robił za magazyn danych.

 

SSD: 256gb Samsung 840 EVO

 

COOLER: Fortis 2 z pomalowaną frontową blachą na żółto

 

Wentylatory w budzie to 5x spc zephyr 140mm, pomalowane na żółto wirniki.

 

 

 

Ile dostałbym w całości za taki zestaw i na części.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...