Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Chciałbym zakupić nową mysz dla gracza od 130zł do 150zł.Musi być on bez przewodowa, chyba, że macie jakieś propozycje dlaczego nie kupowac myszy bezprzewodowych, wtedy prosze je podac.Bardzo podobają mi się mysze razera, co myślicie o tej firmie?.Dziękuję za odpowiedź.POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Normalnie poleciłbym coś z oferty A4 Tech, ale przedwczoraj padła mi moja gamingowa myszka tego producenta (po może 1,5 roku umiarkowanego użytkowania) a nadmienić należy, iż to był 2. egzemplarz, bo 1. nie działał od samego wyjęcia z pudełka. Reasumując to bardzo ciekawe cenowo produkty, natomiast fatalne jeśli chodzi o awaryjność (z mojego subiektywnego punktu widzenia).

Link to post
Share on other sites

Dodaje, że zależy mi na myszce bez przewodowej, gdyż nie chce latać z kabelkem.Nie jestem pro graczem (teraz), gdyz z ostrym gamingiem skończyłem.Teraz też zależy mi na dobrej, ale nie ostrej grze i też na wygodzie.Poprosze o zestawie myszek od 130zl-150zl bezprzewodowych :D

Link to post
Share on other sites

Obecnie mam MX500 ale już zaczyna powoli mnie wkurzać- przycisk lewy przestał działać (przelutowałem z pokrętła), brak sterowników pod win7.

Zdecydowałem się ma M8000X jedyne co mnie wstrzymuje przed zamówieniem to jej rozmiar.

Czy jest ona gabarytowo podobna do MX500? Nie chce żeby okazała się jakimś maleństwem w porównaniu z moim obecnym gryzoniem.

Link to post
Share on other sites

Już trochę wiem.

Powiedz mi jeszcze jak działają przyciski (ppm i lpm)

W MX500 trzeba praktycznie trzymać palce nad klawiszami bo są baaaardzo czułe na dotyk.

Chyba, że to wynik wieloletniego używania i już się tak wyrobiła. Wystarczy, że mucha usiądzie i już klawisz się wciska :D:)

Link to post
Share on other sites

To co mam w końcu brać, żeby nie żałować?

Nikt za ciebie decyzji nie podejmie. Warto udać się do sklepu komputerowego, w celu wykonania kilku testów. Na ślepo nie warto wydawać pieniędzy. Preferencje graczy są bardzo zróżnicowane. Zapisz na kartce propozycje podane w tym temacie, i na testy.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...