Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema ! ;)


Poszukuje dobrych głośników komputerowych  do ok. 550zł. Najlepiej zestaw 2.0/2.1.


Początkowo będą działać na zintegrowanej karcie dźwiękowej na płycie głównej MSi Z77A-GD55.


Do tej pory korzystałem z zestawu Logitech X-230 ( 7 lat, więc pora na coś świeżego)


Pokój w którym będą ma wymiary 3x6. Wykorzystywane będą głównie do słuchania muzyki (rap, hardstyle, dubstep i drum&bass), sporadycznie do filmów. 


Z góry dzięki za pomoc ! :)


Link to post
Share on other sites

Dokładając 50pln to na allegro jest kilka ofert na Microlaby Solo7c. Jutro zdaje się mają być też nowe kody do aplikacji mobilnej allegro więc pewnie z dychę da się zaoszczędzić ;)

 

Z innych - jeden z kolegów za moment poleci Ci Edifiery R2600 lub S330D a inny z kolegów zapewne wklei listę używanych głośników stereo i wzmacniaczy wprost z niemieckich 'wystawek' :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hmm, zastanawiam się nad Edifier C3, choć nieco przekraczają mój budżet, czytałem i zbiera głównie dobre opinie, więc warto wydać te niemalże 600 zł na ten sprzęt ?

Link to post
Share on other sites

Do muzyki lepszym wyborem jest zestaw 2.0, jednakże patrząc na gatunki których słuchasz w tym budżecie stereo może nie podołać ze względu na niewystarczającą ilość basu w muzyce typu rap, czy też dubstep. C3 powinny być nader wystarczające i myśle że warto dołożyć. Alternatywą są Solo 7C zaproponowane przez @cooger. Sam takie posiadam i nie narzekam, słucham głównie rock, trochę metalu, i wszystko ze stajni muzyki elektronicznej. Nie jestem wyczulony na suszenie włosów przy otworze bass reflex (choć solówki też potrafią :) ) więc u mnie się sprawdzają i w dubstepie, tylko trzeba podkręcić bas o te kilka dB i przy wyższych poziomach głośności podłoga masuje stopy :D

Link to post
Share on other sites

Chyba wybór padnie na C3, zbierają dobre opinie i dla mnie mają świetny wygląd :) 

Myślałem też nad Logitech Z623, ale wydają się przereklamowanym sprzętem.

Dzięki za pomoc ! ;) 

Link to post
Share on other sites

 

 

Chyba wybór padnie na C3

 

Zakładasz temat, ludzie tracą czas polecając Ci dobre sprzęty w zakładanym budżecie a Ty i tak wybierasz po swojemu bo naczytałeś się opinii i głośniki wyglądajo... mają grać a nie wyglądać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zakładasz temat, ludzie tracą czas polecając Ci dobre sprzęty w zakładanym budżecie a Ty i tak wybierasz po swojemu bo naczytałeś się opinii i głośniki wyglądajo... mają grać a nie wyglądać.

Cały Lukson :( po co ten komentarz? przecież miał polecone C3 przez yozone, a że się podobają to dla Ciebie problem?

Link to post
Share on other sites

@lukson, ziomuś, słuchaj. 

Zakładając temat liczyłem na pomoc, nie czytałem wcześniej żadnych opinii, myślałem nad kupnem Logitech Z636, bo korzystam z X-230 i wydawało mi się że Z636 będą świetnym wyborem, ale jednak wcześniej chciałem się dowiedzieć co polecają ludzie, którzy znają się choć troszkę na sprzęcie ( bo osobiście o sprzęcie audio mam wiedzę prawie zerową). Kolega @cooger, powiedział mi Edifierach S330D, nie znałem firmy, poszperałem więcej i wybrałem droższy model C3 za prawie 600zł i koniec tematu.

Dziękuję za poświęcony czas, C3 zamówione :)

I ps.  C3 ludzie niemalże wszędzie chwalą, spotkałem się chyba z jedną negatywną opinią i do tego jak dla mnie wyglądają super, więc "grajo i wyglądajo" super.

Edytowane przez buck1
Link to post
Share on other sites

Obecnie wszystkie ceny poszły w górę i niestety trzeba podnieść budżet o te 3 dychy i zamówić na alledrogo. Alternatywą może być trochę słabszy Xonar DX ale jego cena i cena Audiotraka są teraz zbliżone, wnioski wyciągnij sam.

Link to post
Share on other sites

Kurczę szkoda. Póki co zamówiłem głośniki, dozbieram kasę i kupię dźwiękówkę :)

Dla zainteresowanych, znalazłem tą kartę w nieco poniżej 300zł :)

http://www.redcoon.pl/B435308-Audiotrak-Prodigy-HD2-Advance-DE_Karty-dźwiękowe?refId=ceneo

Edytowane przez buck1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...