Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam , 
poszukuje smarfona do  800 zł 

System operacyjny: przyzwyczaiłem się do Androida i raczej wolałbym ten sytem,
Bateria: Oczywiście jak najlepsza możliwa 

Procesor i układ graficzny: Szczerze nie znam się na tym dlatego piszę tutaj o poradę w doborze smartfona do swoich potrzeb.

RAM: powyżej 512 ale zdaje się na wasze opinie

Ekran: mój obecny telefon ma 4,3 cale wyświetlacz i jest wystarczający może być 4,7 "  tak żeby mieścił mi się do kieszeni w spodniach 
Aparat: Oczywiście z lampą błyskową , minimum 5 MPix , fajnie gdyby miał 8 Mpix

Zakup: telefon nowy, ze sklepu z elektroniką , może przez internet , ale nie z allegro od jakieś firmy krzak.

Użytkowanie telefonu:  Aplikacja do biegania (MapMyRun) , Muzyka, komunikatory (Massenger, WhatsApp, GG ), Gmail, przeglądarka internetowa, rzadziej Facebook bo mój obecny telefon ciut muli przy nim, czasem Mapy, oraz przeglądanie jakiegoś PDF , Excel.  Fajnie jakby nie było problemów , żeby w tym samym czasie działało parę z tych aplikacji jednocześnie bez zakłóceń np Muzyka i aplikacja do biegania . Podoba mi się też w nowych telefonach funkcja KnockCode. 

 

moje propozycje: 
http://www.x-kom.pl/p/182074-smartfon-telefon-fablet-lg-g2-mini-lte-czarny.html
http://www.x-kom.pl/p/186211-smartfon-telefon-fablet-lg-l90-czarny.html

podaje akurat LG  bo wg mnie ma rozsądną cenę do swoich parametrów
Z góry dzięki , za przyjrzenie się mojemu postowi;)


 

Link to post
Share on other sites

G2 mini to bardzo dobry wybor :) całkiem płynnie działa, ma dobrą baterię, LTE, przyzwoity aparat :) no i odblokowywanie poprzez stukanie w ekran, super sprawa :)

Z innych propozycji to jeszcze Motorola Moto G Lte, oraz Motorola Moto G 2nd gen

Obydwie mają czystego androida, dobre ekrany choć zagęszczenie pikseli na modelu LTE jest trochę lepsze bo ekran jest mniejszy jednak przepaści nie ma

Link to post
Share on other sites

A ja polecę LG G3s, młodszy brat g2 mini. Do kupienia poniżej 800 zł na allegro/olx.

Co prawda 5", ale za to ma już ekran HD i lepszy aparat. Wymiary: 8mm wyższy, 3 mm szerszy i 0,5 mm grubszy.

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

Asus robi niezłe telefony, niestety zenfony maja słabą baterię.

Zenfon jest na rynku ponad rok, w polsce i innych krajach rozwijających się sprzedaje się okrojoną wersję. Na aliexpress znacznie taniej kupisz lepszą wersję. Mnóstwo opini o tym telefonie, Romy i inne znajdziesz na forum telchina.

W marcu do sprzedazy trafi 2 generacja zenfonów, najlepsza wersja ma mieć 4GB RAM. I raczej bym na nią poczekał.

Jeszcze zainteresuj się telefonem od chińczyków, Moto G2

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze zapytanie odnośnie tego Asus Zenfone 5, podobno tam nie ma możliwości wyciągnięcia baterii, a co w przypadku , gdy mi się telefon zawiesi i nie będzie na nic reagował , najprościej zawsze wtedy wyjąć mu baterię , ale jak się nie da to co wtedy?

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Albo powinna bo w przypadku Xperii SP w żaden sposób nie mogłem zrestartować telefonu. Kombinacje klawiszy w internecie na nic się zdają ba, nawet przycisk do resetowania pod klapką nie działa!

 

To wtedy chyba trzeba czekać, aż się rozładuje :D

 

ten grand prime za dobry nie jest.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...