Skocz do zawartości

Gtx 970 i inne na gwarancji !


Recommended Posts

Ewidentnie widać że jednak oszust. Sam się nie udzieli jak ktoś o nim pisze że sprawa podejrzana. Wysłać nie chce za pobraniem. Typowe oszustwo do przewidzenia! 

Link to post
Share on other sites

Nie odpisuje na wiadomości bo pracuje a wiek na gg można ustalić jaki się chce , jeżeli bez dowodu osądzacie kogoś to wtedy podlega to pod paragraf .

 

Ewentualnie możecie przyjechać do Częstochowy i sami to odebrać bez problemów.

Ale lepiej pisać głupoty na forum zamiast wydać parę groszy na przyjazd ( mówię do Sixtyone ) nie mam zamiaru w ciemno wysyłać sprzętu za tyle pieniędzy aby kurier coś uszkodził w drodze i potem  się prosić o zwrot...

Link to post
Share on other sites

 

 

nie mam zamiaru w ciemno wysyłać sprzętu za tyle pieniędzy aby kurier coś uszkodził w drodze i potem  się prosić o zwrot..

 

Kolego to samo może powiedzieć osoba która od Ciebie by kupiła i wpłaciła prosto na konto.

 

Więc jeśli masz takie problemy czekaj na odbiór osobisty o ile jest. Sam chciałem Ramy od Ciebie kupić, nie potrafiłeś napisać co i jak.

Trudno byś wysyłał za pobraniem było by po kłopocie. RAMY/CPU to nie problem zapakować tak by z paczką się nic nie stało nawet jak by mieli tym rzucać. To już naprawdę przy dobrym zapakowaniu ciężko uszkodzić.

A to że ktoś Cię oskarża że posiadasz fikcyjne konto i chcesz kogoś naciągnąć wiąże się z tym że masz słabą mobilność / jesteś nowym użytkownikiem / chcesz z góry na konto / nie posiadasz allegro(to już całkowicie dziwna sprawa jak na te lata) / nie chcesz za pobraniem wysłać / odbiór osobisty jedynie z sensownych spraw.

 

Pamiętaj że puki nie sprzedaż kilku rzeczy zawsze przy takich warunkach jakie żądasz będzie Ci ciężko cokolwiek sprzedać.

Link to post
Share on other sites

Nie odpisuje na wiadomości bo pracuje a wiek na gg można ustalić jaki się chce , jeżeli bez dowodu osądzacie kogoś to wtedy podlega to pod paragraf .

 

Ewentualnie możecie przyjechać do Częstochowy i sami to odebrać bez problemów.

Ale lepiej pisać głupoty na forum zamiast wydać parę groszy na przyjazd ( mówię do Sixtyone ) nie mam zamiaru w ciemno wysyłać sprzętu za tyle pieniędzy aby kurier coś uszkodził w drodze i potem  się prosić o zwrot...

Chłopie, to jest internet - jaki paragraf :) ?

 

Zresztą kolega wyżej wymienił wszystko co potrzebne w tym temacie.

Edytowane przez gustine
Link to post
Share on other sites

Bardzo proszę autora o nie zaśmiecanie adminki zgłoszeniami, do zrozumiałych wątpliwości innych użytkowników. 

Jak już pisałem Ci w PW, domaganie się płatności z góry kwoty 1300PLN poza allegro jest co najmniej podejrzane.

Link to post
Share on other sites

A jak już pisałem jest możliwy odbiór osobisty i sprawdzenia sprzętu , a po drugie pobranie jest możliwe,ale ja nie odpowiadam za wysłany sprzęt mówię o karcie graficznej jak i procesorze . Reszta tylko za odbiorem lub przedpłatą.

 

I proszę modzie czytaj ze zrozumieniem i sam napisałeś ze posty mogę zgłosić jeżeli mi nie odpowiadają więc pyt. brzmi masz problemy z pamięcią ?

Link to post
Share on other sites

Poczytaj sobie:

 

9. Zabronione jest odświeżanie tematu poprzez napisanie posta, który nie zawiera istotnych dla ogłoszenia informacji. Zabronione jest również pisanie postów mających na celu tylko poinformowanie o fakcie, że dane aukcje kończą się za x godzin (traktowane jest to jak odświeżanie tematu z ofertą).
10. Istnieje możliwość odświeżenia oferty po upływie 14 dni od daty napisania ostatniego posta w temacie.
Link to post
Share on other sites

Autorze o ile pamiętam, założenie konta na allegro i czas oczekiwania na list od allegro to ok 1tydzień, od założenie tematu minęło niewiele więcej niż tydzień, skoro od 26 stycznia wyjeżdżasz dopiero za miesiąc to masz jeszcze czas na założenie allegro, ono przecież nic nie kosztuje poza opłatami za wystawienie produktu i kosztów prowizji.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dobra koniec tego

 

 

Tak jak pisałem pobranie tylko przy większych zakupach !
 

 

Jeśli 1300 PLN to są małe zakupy, to ja nie mam pytań. Powołując się na pkt. 13 regulaminu działu

 

 

13. Moderacja ma prawo do usunięcia ogłoszenia, którego treść budzi wątpliwości co do uczciwości sprzedającego, dotyczy to wszystkich tematów.

 

Temat zamykam, a autora proszę o nie zakładanie następnego. Są inne fora, gzie może sprzedawać swoje rzeczy.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...