Skocz do zawartości

Gtx 970 i inne na gwarancji !


Recommended Posts

Witam,

Mam na sprzedaż nowe części używane tylko miesiąc powodem sprzedaży jest wyjazd za granice.

 

 

Karta graficzna : GTX 970 G1 Gaming - 1350zł

Zasilacz : True Power Classic 550w GOLD 240zł

Pamięć ram : 2133MHZ cl9 od kingstona hyperx Savage 250zł

Dysk ssd: Plextor m6 PRO 128GB 270zł

Procesor: Intel Core i5 4690k 830zł

Obudowa : Zalman R1 130zł

 

http://wstaw.org/m/2015/01/26/DSC_0751_JPG_750x750_q85.jpg

 

 

 

Proszę o kontaktowanie się ze mną poprzez GG : 52712622 szybciej odpowiadam 

 

Ogłoszenie usunięte przez moderacje zgodnie z pkt 13 regulaminu   dad

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Autor nie ma allegro i zgadza się tylko na przedpłatę hmmmm

 

W moim przypadku zero kontaktu. Jako że jest to nowy użytkownik jego wiarygodność jest bardzo ograniczona. Co za problem by wysłać poprzez allegro czy za pobraniem? To nie ubiegły wiek że jeszcze mało kto miał allegro.

Link to post
Share on other sites

 

 

Autor nie ma allegro i zgadza się tylko na przedpłatę

 

Nie muszę chyba mówić, że tego typu oferty należy traktować bardzo ostrożnie, bo większość takich "transakcji" kończy się płaczem w odpowiednim temacie. 

Link to post
Share on other sites

jak coś to można odebrać osobiście :D co do ramu to chyba wkradł się jakiś błąd - nie widzę aby kingston'y savage występowały w opcji 2133MHz i CL9 (strona kingstona).. albo 1866MHz i CL9 albo 2133MHz i CL11. chyba X-Kom delikatnie wprowadza w błąd

Edytowane przez groXel
Link to post
Share on other sites

Zawsze można zrobić przedpłatę PayPal gdzie macie gwarancje gdyby sprzedający dał nogę... Warunek aby miał zweryfikowane konto w PayPal :)

 

Co za problem wysłać za pobraniem? przez furgonetka.pl zamawiając np. badziewne dpd za pobraniem już jak dobrze pamiętam

 

http://c2n.me/3bmbBEj.jpg

 

Jak widać można też fedexem itp. A sprzedający ma na drugi dzień pieniądze na konto. Sam tak wysyłałem. 

Więc mowa o wpłacie z góry na konto jeszcze po za allegro tym bardziej nowego forumowicza jest bardzo podejrzane. Ja osobiście rezygnuje całkowicie od tego forumowicza, ponieważ jest bardzo podejrzany w dodatku zerowy z nim kontakt w sprawie RAM-ów, a czekałem czy się odezwie.

Link to post
Share on other sites

Ja zaproponowałem nawet że zapłacę z góry za koszt wysyłki jakby się niby obawiał nieodebrania. To zażądał od razu 500zł na konto reszta przy odbiorze, chyba go pogięło, to już ewidentnie śmierdzi. Jak już się zgodził to za co niby chce aż 500zł na konto przed wysłaniem ??

Na to gg na którym niby siedzi i podobno szybciej odpowiada, zero odpowiedzi na jakiekolwiek wiadomości.

Edytowane przez sixtyone
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...