Skocz do zawartości

Nagły spadek FPS'ów


Recommended Posts

No więc tak mój sprzęt:

AMD ATHLON x2 5200+

2gb RAMU KINGSTON w DUALU

ASUS HD4850 (700/1100)512 DDR3

ZASILACZ FEEL 500W

Płyta Gigabyte M55s-s3

 

no i co było super ekstra średnio 50fps czy to multi czy to single gra śmigała wszystko na maxa rozdzielczość 1280*1024 max aa i reszta tych pierdół potem wpadłem na pomysł aktualizacji biosu i akurat wyszły nowe stery do grafiki no to update no i się zaczęło!!!

w multi spada do 20FPS!!! SINGLE TO SAMO!!! NORMALNIE MASAKRA!!! szukam sterów 9.3 ale nie ma nigdzie też kombinuje z przywróceniem biosu ale chyba raczej to nie jego wina jak ktoś ma pomysł niech pisze :(

Link to post
Share on other sites

no to tak:

1) wg mnie procek jeśli nie kręcony to za słaby na tą grafę

2) zasilacz też nie jest rewelacyjny

3) powyższe uwagi to tak na marginesie bo raczej nie jest to wina sprzętu

4) powiedz z łaski swojej o jaką grę chodzi bo to też raczej bez różnicy

nie jest

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

CoD 5 sorki :D zapomniałem ale jak do tej pory chodziło wyśmienicie!!! Procek spisywał się super zasilacz także nie miałem pretensji do sprzętu.

Wina wydaje mi się że leży po stronie aktualizacji biosu :( albo te stery 9.4 na 9.3 chodziło malina

dobra zrobiłem tak pościłem nowe stery do chipsetu i jeszcze raz bios iii...działa :) :shock: normalnie chyba gorsze dni ma mój sprzęt dobra temat zamknięty :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

no to tak:

1) wg mnie procek jeśli nie kręcony to za słaby na tą grafę

 

procesor jest za slaby na grafe - takie stwierdzenie jest mocno nieprecyzyjne . Procesor moze byc ewentualnie zbyt slaby do obslugi takiej czy siakiej gry .
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...