Skocz do zawartości

Drukarka atramentowa wielofunkcyjna - kolor max 450zł


Recommended Posts

Witajcie. Aktualnie posiadam HP DeskJet 1050A, jednakże z powodu drogiej eksploatacji przystawiam się do kupna nowej. Jeśli chodzi o drukowanie to różnie, czasami kilka razy w tygodniu, a czasmi przerwa na dwa tygodnie. Zależy mi na tanich tuszach, możliwości druku dwustronnego, Wi-Fi, i nie wiem jak ta funkcja się profesjonalnie nazywa, ale chodzi mi o druk bez marginesów. Zaciekawiła mnie też opcja wiecznego tuszu. Jeśli chodzi o producentów, to na pewno nie HP, myślałem nad Epsonem i Brotherem.

Co powiecie o tych modelach jest sens?

Epson XP-520

EPSON XP-610

Epson XP-620

Edytowane przez D4rk0
Link to post
Share on other sites

Osobiście posiadam HP Deskjet 3545, drukarka nie kosztuje dużo ja nabyłem ją za 350zł, bardzo dobrze drukuje w kolorze lepiej niż poprzedni HP Deskjet F735, do tego jest drukowanie dwustronne, wi-fi, zostawia bardzo małe marginesy. Co do samej prędkości druku to jest troszkę szybciej niż na poprzedniej, i sam start druku od samego kliknięcia do rozpoczęcia wydruku to tylko 6s. Jeśli będziesz chciał wiedzieć ile stron wydrukuje w 1 minute to mogę zrobić mały test. 

Link to post
Share on other sites

z proponowanych drukarek również wybrałbym HP Deskjet 3545, jest to dobra inwestycja, ale jak przy każdym HP warto sprawdzić jak wygląda kompatybilność zamienników (jeśli będziesz z nich korzystał) i wybrał takie które nie naruszają zasad gwarancyjnych HP

Link to post
Share on other sites

Bezsprzeczenie HP3525. Koszt nie duży bo nawet odpalając komputronika można ją dostać za lekko ponad 300 zł. A drukarka jest następcą mega udanej K209a (którą osobiście posiadam) i drukuje rewelacyjnie. Poleciłem ją już kilku osobom i każda jest zadowolona. 

Link to post
Share on other sites

 

 

A drukarka jest następcą mega udanej K209a

Akurat ja z k209a mam same problemy, jak nie z zrzerajacym papierem bo nie zostal rozlozony gdy wyjmuje go z paczki, to z beznadziejnymi sterownikami. Jezeli chodzi o druk to rewelacji tez nie ma. Jedyna zaleta jest cena tuszy, kupuje tylko i wylacznie oryginalne poniewaz nie sa wcale drogie, dlatego nawet nie szukalem zamiennikow.

 

Do autora tematu, tez zastanawiam sie nad nowym sprzetem, jak na razie mysle nad:

http://www.agito.pl/urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-j4110dw-178-839944.html?cid=55&attr=1-74491,1256-576

Ceny tuszy jeszcze nie sprawdzale ale podobno seria DCP nalezy do najbardziej oszczednych, a drukarka ma wszysko co potrzeba dla domu/malego biura. Duzy plus dla mnie to druk A3, owszem recznie trzeba podac papier ale lepsze to niz pudlo na pol biurka

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...