Skocz do zawartości

Smartfon do max 700 zł/ Phablet


Recommended Posts

 

 

Tylko na papierze.
Bzdura,snap 400 laguje w gta 3 a exynos radzi sobie w san andreas.

 

 

Wolę ten z G2 mini.
Jesteś jedną z nielicznych osób.

 

Bzdura. Mam 3x S3 i jednego G2 mini i jest zupełnie odwrotnie.
To polecałbym wgrać aktualną wersja a potem się wypowiadać.

 

Dopisz jeszcze Autorowi, że dzięki temu będzie borykał się z wiecznymi bugami, crashami.. Wiem jak to jest, przerobiłem mase telefonów z Androidem, wiele z nich było na customach i zawsze wracałem do stocka, podobnie jak wielu użytkowników.
Cyan w najnowszej wersji jest praktycznie pozbawiony błędów, są jeszcze romy jak archodroid które błędów w ogóle nie mają.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja np, nie cierpię pentile z S3, ale faktem jest tez, że G2 Mini ma bardzo słaby kontrast i kąty widzenia jak na IPS.
To już kwestia gustu ale na pewno nie zgodzę się z tym że G2 mini ma lepszy wyświetlacz. W ogóle że jest lepszym smartfonem
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Ale po kilku modyfikacjach

 

I tutaj sobie strzeliłeś w kolano. Kto normalny kupuje telefon po to, żeby go na starcie modyfikować? Musiałoby mnie coś naprawdę dużego uderzyć w głowę, żeby wydawać pieniądze na coś, co nie będzie działało bez wcześniejszej zabawy z wgrywaniem romów, które nie są idealne. Co prawda działają płynniej, da się wyciągnąć dłuższy czas pracy na baterii i mają jakieś ciekawe bajery, można instalować lewe aplikacje, ale z drugiej strony się crashują, mają sporo bugów. I oczywiście - jak coś spieprzysz to telefon Ci nie wstanie.

Jeżeli lubisz się bawić w takie rzeczy to proszę bardzo, ale wniosek jest jeden - skoro dopiero po kilku modyfikacjach S3 może przebić G2 mini to znaczy, że G2 mini jest lepsze.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

snap 400 laguje w gta 3 a exynos radzi sobie w san andreas.

Mówi Ci coś pojęcie "optymalizacja" ? Nie sądzę.

Studio "War Drum Studios" nigdy nie słynęło z dobrej optymalizacji swoich gier, a chyba wiesz, kto wyprodukował mobilne wersje GTA?

 

 

 

Jesteś jedną z nielicznych osób.

Wręcz przeciwnie.

 

 

 

To polecałbym wgrać aktualną wersja a potem się wypowiadać.

Za to ja polecałbym Tobie nie wypowiadać się wcale, jeśli wypowiedzi te mają być niekompetentne.

 

 

 

Cyan w najnowszej wersji jest praktycznie pozbawiony błędów, są jeszcze romy jak archodroid które błędów w ogóle nie mają.

Ile Ty miałeś telefonów? 2? 5?

Ja siedzę w tym na co dzień i wierz mi - nie powstał jeszcze nigdy OFW pozbawiony błędów, czy to na PC, czy na mobilne urządzenia, czy na cokolwiek, a Ty mówisz mi, że Cyan - którego miałem na S2, S3, Neo V, którymś Nocie i Nexusie 4 - jest praktycznie pozbawiony błędów. Błagam Cię, nie ośmieszaj się. Wystarczy odrobinę poczytać.

 

 

 

G2 Mini ma bardzo słaby kontrast i kąty widzenia jak na IPS.

Tragedii nie ma, aczkolwiek muszę się temu dokładniej przyjrzeć ;)

 

 

 

Ale po kilku modyfikacjach

.. to i stara E36 objedzie nową trójkę. Rzecz w tym, że nie każdy ma na tyle wolnego czasu by poświęcać go na instalowanie kolejnych ROMów i wipe co chwilę, mi już dawno przeszło.

 

 

 

skoro dopiero po kilku modyfikacjach S3 może przebić G2 mini to znaczy, że G2 mini jest lepsze.

Czekałem aż kolega sam na to wpadnie, ale się nie doczekam chyba, skoro:

 

 

Nie zdziwiłbym się gdyby mini miał problem z utrzymaniem 15fps gdzie s3 ciśnie 40-50 więc chyba oczywistym jest który telefon jest lepszy.

 

Leci raport, niekompetencja i nieumiejętne wydawanie czyichś pieniędzy nie jest tu mile widziane.

Link to post
Share on other sites

@Freso sam własnie mam G2 Mini. Mam też bliźniaczy model - L90, ale niestety w L90 ekran jest lepszy, co potem jak sprawdziłem w recenzjach okazało się prawdą. Niski kontrast daje się we znaki przy ciemnych filmikach, czerń też nieco gorsza, to samo z maksymalną jasnością. Ale idzie przeżyć.

 

A jeśli dla VanteTiVi wyznacznikiem tego, czy telefon jest dobry czy nie jest to, ile ma FPS w grach to nie mam pytań  :rotfl:

Moja Xperia SP miała S4 Pro i Adreno 320 i wszystkie gry śmigały na wysokich detalach, tylko co z tego, jeśli pamięć tego telefonu była masakrycznie wolna i soft tak niedorobiony, że nawet na customach wcześniej czy później system zacinał się niemiłosiernie. (I poza tym miał wiele, wiele innnych wad)

 

-----------

Jeszcze raz
"Nie zdziwiłbym się gdyby mini miał problem z utrzymaniem 15fps gdzie s3 ciśnie 40-50 więc chyba oczywistym jest który telefon jest lepszy."

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Edytowane przez zapp12345
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To ty próbujesz udowodnić że G2 mini jest lepszy. Czytam twoje wypowiedzi w innych tematach i widzę że jesteś fanboyem LG.

Optymalizacja? Pokaż mi chociaż 1 grę w której g2 mini będzie lepszy. Nie znajdziesz bo takiej nie ma.

Ile miałem telefonów? Nie wiem,nie spędzam pół życia na liczeniu ile miałem telefonów. Ale myślę że koło 30. Jesteś jedną z nielicznych osób. Ekran w S3 jest chwalony za to w G2 mini raczej odwrotnie. Ode mnie leci reporci za fanboystwo i brak rozeznania w temacie. Fanboystwo również nie jest tu mile widziane. Masz najnowszego cyana? Nie sądzę. Więc twoje wypowiedzi są tutaj zbędne,zresztą jak sam widzisz autor stwierdził że to jednak ja mam racje nie Ty. Boli tyłek prawda?

Link to post
Share on other sites

Nie jestem fanboyem, piszę o płynności systemu... Co Ty tak o tych grach - rozczaruję Cię, ale większość ludzi nie wybiera smartfona od kątem gier... Sam skrytykowałem ekran LG przed chwilą, głośnik np. też jest gorszy niż w S3 (z resztą napisałem już co jest lepsze, a co nie).Jesteś przezabawny.

Link to post
Share on other sites

 

 

Boli tyłek prawda?

W gimnazjum może takie odzywki są modne, znajdujesz się jednak wśród ludzi dojrzałych, więc albo wróć do kumpli, albo trzymaj jakiś poziom kolego.

 

 

 

Ekran w S3 jest chwalony

Pokaż mi gdzie. Jak pentile o przejaskrawionych kolorach jest chwalone, to świat oszalał.

 

 

 

Ode mnie leci reporci za fanboystwo i brak rozeznania w temacie.

Ty chyba masz jakiś problem ze sobą? Fanboystwo? LG miałem 2 egzemplarze, oba sprzedane już dawno. Androida zresztą też nie lubię jakoś wybitnie, jednak nie ma póki co sensownej alternatywy.

A na forum jestem na tyle długo i pomogłem tylu ludziom, że nawet "zieloni" wiedzą, iź brak rozeznania w temacie mnie nie dotyczy.

 

 

 

Pokaż mi chociaż 1 grę w której g2 mini będzie lepszy.

W pewnym wieku w telefonie przestają liczyć się gry, a zaczyna liczyć się płynne działanie, dopracowany soft i aplikacje potrzebne do codziennych zastosować. Poczekaj jeszcze parę lat, zrozumiesz.

Link to post
Share on other sites

A co do moich postów to po prostu w dwóch tematach poleciłem komuś ten smartfon, bo jestem bardzo zadowolony z zakupu, i oferuje on dobry stosunek cena/jakość, ma swoje wady i zalety, jak każdy. Ale polecanie komuś bezwględnie telefonu, bo gry na nim dobrze chodzą jest niepoważne.

 

EDIT: to chyba tyczyło się Freso, ale nieważne, jesteś śmieszny.

Edytowane przez zapp12345
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja,tak zrobiłem :) To znaczy że jestem idiotą?

 

Ja tego nie powiedziałem.

Jedni kupują telefon, który wymaga znacznego wkładu pracy do normalnego działania, inni kupują chińskie kombajny bez gwarancji a jeszcze inni kupują nowy telefon, który ma służyć te 2 lata (z tego co widzę tyle wynosi mniej więcej żywotność przeciętnego smartfona), żeby nie trzeba było z nim kombinować.

Co kto woli.

Link to post
Share on other sites

Co do S3 - pewnym jestem, że wyraźnie lepiej zagra "z dziurki", gdyż siedzi w nim bardzo fajny jak na telefon DAC (nie robi szału, ale jest całkiem słuchalny), aparat nie porywa ale na co dzień się spisuje, poza tym laguje niemiłosiernie, ma problemy z RAMem nawet na niebrandzie..

Do plusów zaliczyłbym też ogółem ekran - nie jest najlepszej jakości, ale jak tak teraz na niego patrzę, to może faktycznie jest delikatnie lepszy od G2 mini, na co dzień jest to jednak bez znaczenia. I to nie zmienia faktu, że to nadal tylko kiepski, przejaskrawiony AMOLED.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem s3 z gwarancją 12 miesięcy na allegro i co do tej gwarancji mam pytanie. Przyszedł dziś do mnie w pudełku odnośnie gwarancji mam fakturę z media expert czarno białą wersję i kartę warranty card chyba gwarancyjna i nic więcej nie mam ani paragonu ani pieczątki na tej karcie gwarancyjnej. Czy ta gwarancja jest ważna?

Edytowane przez FTT33310
Link to post
Share on other sites

Większość może nie, ale owszem, często jest niepodbita, szczególnie przy kupnie kurierem (co znaczy, że nie ma to znaczenia). Nie spotkałem się za to z tym, żeby na fakturze z sieci nie było jakiegoś numeru seryjnego/IMEI (może być jakiś inny numer spisany np. z pudełka, zobacz dokładnie)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam to samo, zamówiłam Lumie z Euro Rtv Agd kurierem. Otwieram a tam brak paragonu i nie podbita karta gwarancyjna, no nic dosłownie. Ale następnego dnia przeczytałam na mailu, który im podałam abym wydrukowała sobie paragon, bo mi go meilem przesłali. Jakieś dziwne czasy nastały...

Edytowane przez Kornela95
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio kupiłem z drugiej ręki telefon zakupiony w EURO i był paragon, a do paragonu protokół/dowód wydania towaru (czy coś w tym stylu). I na nim jest ta sama data co na paragonie i jakiś numer seryjny z pudełka (nie IMEI). Karta gwarancyjna z tego co wiem jest nieruszana w tym sklepie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

TAK.

 

Masz DWIE drogi :

 

1. Gwaranacja - za która odpowiada Producent

2. Niezgodność Towaru z Umową - za którą odpowiada SPRZEDAWCA.

 

Od Ciebie zależy z której opcji użyjesz. Obie maja wady i zalety. Tak czy inaczej oddając telefon do sklepu oni zajmą się wysyłką do serwisu.

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...