Skocz do zawartości

Chyba cewki.Asus Strix Gtx 980


Recommended Posts

Witam.

Cześć. Po długim okresie grania i po samym wyjściu z gier, chyba cewki zaczynają przez 2 sekundy bzyczeć po czym hałas ustaje. Czy spotkał się ktoś z czymś takim? Nie podczas gry, ale po wyjściu z gry już w windowsie. Rzadko chyba spotykane?
Kilkanascie sekund po wyjsciu z gry jak karta sie schlodzi cewki zaczynają bzyczeć na 2 sekundy i ustaje. Spotkal sie ktos z czyms takim? Na bank to nie jest wentylator karty. Zasilacz to raczej też nie jest.Na poprzedniej karcie tego nie miałem.

Nie założyłbym tematu , gdyby działo by się to w trakcie grania , co w zupełności byłoby normalne. Ale jeszcze nie spotkałem się z osobą , która miałaby taką samą przypadłość co ja,że cewki dają o sobie znać po prostu po wyjściu z gry w windowsie.
Miał ktoś tak?
Karta to Asus Strix 980.
Zasilacz Corsair 750RM

Link to post
Share on other sites
Ale jeszcze nie spotkałem się z osobą , która miałaby taką samą przypadłość co ja,że cewki dają o sobie znać po prostu po wyjściu z gry w windowsie.

W takim razie już spotkałeś, bo mam to samo. Nie zawsze, ale czasami karta bzyczy po wyjściu z gry przez dosłownie sekundę. Z tym, że ja mam to na GTX 970 od Palita (niereferent). 

 

 

 

Kilkanascie sekund po wyjsciu z gry jak karta sie schlodzi cewki zaczynają bzyczeć na 2 sekundy i ustaje.
 

To u mnie jest inaczej, nie doczytałem. Karta czasami "bzyczy", ale bezpośrednio po wyjściu z gry, a nie za kilkanaście sekund. 

Edytowane przez Arcathic
Link to post
Share on other sites

W takim razie już spotkałeś, bo mam to samo. Nie zawsze, ale czasami karta bzyczy po wyjściu z gry przez dosłownie sekundę. Z tym, że ja mam to na GTX 970 od Palita (niereferent). 

 

 

 

 

To u mnie jest inaczej, nie doczytałem. Karta czasami "bzyczy", ale bezpośrednio po wyjściu z gry, a nie za kilkanaście sekund. 

A powiedz mi jak dokłądnie u ciebie to wygląda. Wychodzisz z gry jestes na pulpicie i ci chwile też cewki grają?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...