Skocz do zawartości

Tanie r9 280 MSI GAMING OC EDITION na allegro


Recommended Posts

Właśnie pojawiło się 10szt kart graficznych z ponad 2 letnią gwarancją w dobrej cenie: 600zł

http://allegro.pl/jak-nowa-msi-radeon-r9-280x-gaming-oc-edition-gw30-i5016985328.html

 

Nie ja sprzedaje te karty, dzielę się tylko znalezioną okazją z kolegami z forum.

Edytowane przez martinoxxl
Link to post
Share on other sites

Ludzie mam pytanie życia właśnie jestem w opcji kupowania 

Jeżeli chcesz zmienić metodę płatności, zrób to jak najszybciej.

Do zapłaty: 616,00 zł za:

JAK NOWA MSI RADEON R9 280X GAMING OC EDITION GW30
Zmień metodę płatności lub skontaktuj się ze sprzedającym martus_vip by ustalić szczegóły.

------------------------------------------

I wlasnie aukcja sie skonczyla powiedzcie mi tylko czy ja jestem uwzgledniony w tych 8 osobach czy niestety mam pecha zycia?

Link to post
Share on other sites

Tutaj jeszcze druga aukcja od tej samej osoby dla spóźnialskich gdyby ktoś chciał :)
http://allegro.pl/jak-nowa-msi-radeon-r9-280x-gaming-oc-edition-gw30-i5017417451.html

Swoją drogą trochę zastanawia fakt, że skoro 1 partia rozeszła się jak 'ciepłe bułeczki' to nagle pojawia się druga :co:

 

EDIT:

Muszę napisać, że robi się coraz ciekawiej. Po dostaniu danych do przelewu, coś mnie tchnęło żeby sprawdzić podany numer konta. Wujek google podesłał mi taką oto stronę: http://jakitobank.pl/konto/PL71105017641000009203075149
Pytanie - co sądzicie w takim wypadku o tych aukcjach?

Dla potencjalnych kupców, którzy mogą czytać ten temat - ja bym się wstrzymał póki co z przelewem.

 

Edytowane przez maroon
Link to post
Share on other sites

Chłopaki nie wpłacajcie lepiej kasy bo to, że wystawił teraz jeszce kolejne kilkanaście sztuk śmierdzi wałkiem na kilometr.


Moim zdaniem warto zadzwonić i postarać się umówić na wysyłkę za pobraniem lub odbiór osobisty (ściemnić, że ma się niedaleko) zobaczymy jak koleś zareaguje.

Link to post
Share on other sites

jest to wałek

Mnie tutaj na forum też oszukała jedna osoba i to na śmieszną kwotę 25zł ale jak przelałem kasę to potem sprawdziłem konto i też to był Gdańsk i jak dobrze pamiętam ta sama ulica...

Poza tym LOKALIZACJA WIĘCKOWICE a bank w GDAŃSKU?

to już śmierdzi na kilometr

Ja miałem też jeszcze inną sytuacje

Szukałem tu na forum i52500k i zgłosił się koleś że ma i wystawił na allegro

Wyobraźcie sobie taki zbieg okoliczności że jak mi to napisał na PW 5 minut wcześniej kupiłem od niego tego procka z jego auckji

Miałem farta bo koleś posłał mi dane konta na PW i chciał żebym tam wpłacił, niestety dla niego posłałem kasę zaraz po kupieniu na payu bo zawsze tak robię

no  i dodatkowo sms na telefon który dostałem w mailu z allegro (do prawdziwego właściciela konta) ze dokonałem wpłaty i czekam na towar

Prawdziwy właściciel do mnie zadzwonił bardzo zdziwiony i wyszło że to oszust

Szybko skontaktowałem się z payu i odzyskałem kasę tego samego dnia

Sprawa trafiła na policje i zeznawałem dwa razy , pokazując screeny z forum bmk i opisując całą sytuacje

Koleś się włamał na konto i chciał mnie oszukać

 

Także te powyższe aukcje to zwykłe oszustwo jak maroon wpłaciłeś kasę to raczej już jej nie zobaczysz...

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, konto zawieszone przez Allegro. Całe szczęście, że nie wysłałem kasy :)

 

Wiadomość od właścicielki konta:

Witam
Proszę nie przelewać żadnych pieniędzy za zakupiony przedmiot. Ja nic nie wystawiałam na sprzedaż to jest jakieś oszustwo. Sprawa została zgłoszona już do Allegro.
 

Wiadomość od Allegro:

Ważna wiadomość od Zespołu Allegro:

Informujemy, że byliśmy zmuszeni zawiesić konto Sprzedającego xxx, u którego w ostatnim czasie dokonał(a) Pan(i) zakupu.

Konto xxx zostało przejęte przez nieupoważnioną osobę, która następnie wystawiła na sprzedaż przedmioty. Zalecamy wstrzymanie się z wpłatą pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

Nie no spokojnie. ja nic nie wpłaciłem i mam nadzieję, że nikt nie wpłacił. Jednak nauczka na przyszłość jest.
Przy takich rzeczach chyba nie ma sensu kupować na aukcji bez payU lub bez wysyłki za pobraniem lub bez możliwości odbioru osobistego. Poza tym taka rada na przyszłość. Zawsze warto sprawdzić numer konta wpisując go do googl'a jak w moim przypadku. Można zaoszczędzić sobie wiele kłopotów i nerwów.
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...