Skocz do zawartości

Nie można kopiować więcej kopii na drukarce (ROZWIĄZANIA)


Recommended Posts

Witam!

W zasadzie nie zadaję pytania - ale daję jedną z możliwych odpowiedzi.

Ostatnio miałem problem z dwoma drukarkami i biedziłem się z 2-3mce nie potrafiąc wydrukować więcej niż jednej kopii danego dokumentu z większości programów z których zwykle drukuję. W jednym przypadku był to komputer z Windows 7 64bit i drukarką HP 2800. W drugim był o dziwo XP i urządzenie wielofunkcyjne Develop Ineo 161. Ten develop drukował wiele kopii z innego notebooka z XP...co ciekawe.

 

Jeśli ktoś ma zatem podobny problem tzn. posiada dokument i chce go wydrukować np. w 10 kopiach, daje Print, ustawia 10 kopii, Drukuj i ....voila - wydrukowała się tylko jedna kopia, kolejka wydruku jest pusta.

To proszę spróbować w Urządzenia i drukarki > prawym kliknać na upierdliwej drukarce > Właściwości drukarki > zakładka Ustawienia urządzenia i na samym dole ustawić Tryb Mopiera na Wyłączone.

 

Nie wiem czy pomoże - u mnie zadziałało.

Jeśli ktoś ma podobnie upierdliwy problem to nie zaszkodzi sprawdzić - mnie to na tyle denerwowało i uprzykrzało życie, że myślę, że warto zrobić dobry uczynek i się podzielić tą informacją :D.

 

Pozdr!

PS. MOŻLIWE ŻE POWODÓW JEST WIĘCEJ - JEŚLI ZNACIE JAKIEŚ INNE DZIAŁAJĄCE ROZWIĄZANIA, TO DOPISZCIE SIĘ DO TEMATY, ZAWSZE KTOŚ SOBIE BĘDZIE MÓGŁ WYGOOGLOWAĆ.

Link to post
Share on other sites
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...