Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam prosiłbym o poradę w sprawie telefonu, jestem zielony w tym temacie. Potrzebuje telefon do pisania , rozmawiania oraz internetu. W gry nie gram wcale a jeśli już to jakieś proste i mało wymagające tytuły. Wymagana co do telefonu to : Android , Wyświetlacz max 4-4.3 cala.

Link to post
Share on other sites

Android 400-400zł? Sorki, porządnej słuchawki na Androidzie nie znajdziesz. WP to inna kwestia

 

WP do mnie nie przemawia niestety. Napewno nic sie nie znajdzie ?? Nie jestem wymagajacy, poprostu moja stara xperia x8 juz nawala i potrzebuje wymienic w najblizszym czasie.

Edytowane przez Verus
Link to post
Share on other sites

Z nowych ciężko, ale z używanych zerknij sobie na te modele:

Sony Xperia P

Samsung Galaxy S2

Lg L9

Samsung Galaxy Nexus

Motorola RAZR XT910

LG 4X HD

HTC 8X

HTC One X/X+

Sony Xperia T

 

Z nowych SE Xperia L,SP, M

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Jeśli z nowych to zerknij sobie na Lg L65:

http://www.skapiec.pl/cat/200/1.0

Kupisz w cenie 450 zł. Wśród androidów jest to najlepsza opcja w tej grupie cenowej na moje oko.

CHociaż również stawiałbym na windows phone. Niestety ale andek potrafi się zacinać na budżetowych wersjach. Z windows phone nie masz tego problemu. Nie muli się,

Ewentualnie używany tajk jak radzi kolega powyżej. 

 

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie odradzam LG l9 oraz xperia sp. Idealne przykłady zamulonego androida przez tragicznie wolna pamięć Flash. Jak możesz to dozbieraj stowke i poszukaj Motoroli moto g. Jeśli nie to xperia l, reszta ma już lekko przestarzałe procesory i starsze wersje systemu.

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...