Skocz do zawartości

Zepsuta karta graficzna?


Recommended Posts

Witam,

 

Uszkodziła mi się dziś karta graficzna GV-R7770OC-1GD Rev:1.0 która już nie ma gwarancji. Nie jestem pewien co się stało. Odłączyłem komputer od zasilania, kartę graficzną (działającą) wyjąłem z mobo, chciałem wlutować sobie wyłącznik wentylatorów pod HUB. Wszystko mi wyszło, wyłącznik działa jak należy. Potem włożyłem kartę graficzną do slotu PCI-E, klikam przycisk POWER i nic. Włącza się na setną sekundy i wyłącza. Wyjmuję kartę graficzną, i włącza się elegancko. Aktualnie użytkuję komputer korzystając z HD2000 zintegrowanej w procesorze. Sprawdziłem kartę graficzną w komputerze kuzyna i tam również wystąpił ten sam problem, jednak ma on płytę z wyświetlaczem kodów (Asrock P67 Pro3), przy włożonej tam mojej karcie graficznej wyświetlił się numer B2, w instrukcji oznacza on "Legacy Option ROM Initialization "

(Specyfikacja komputera):

Obudowa: H440

Procesor: i3-2120+Silentium PC Grandis

Płyta główna: B75MA-E33

Karta dźwiękowa: Audio-in-Motion SC808

Zasilacz: Thermaltake SE 530W

 

Czy można jeszcze tą moją kartę graficzną uratować?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Bios resetowałem nawet 3 razy. Odpalane na wszystkie sposoby, 

 

roland, przeczytaj mojego pierwszego posta dokładnie proszę :)

 

 

 

Nie ma gwarancji Niuniek. Myślisz, że naprawią mi to w serwisie? Napisałem kilka emaili dzisiaj. Zobaczymy co odpiszą.

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

Sam decydujesz ki kilka razy trafiło się że po wyjęciu i odpaleniu na pająka ruszyło. Co do zworki na karcie to nie wiem na pewno to nie reset biosa karty :)

 

W sumie to nie wiem poco grafikę wyciągałeś z kompa ten hub w 440 jest z tyły traja na mobo

 

PS ładnie się prezentuje twój komp 

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...